Slovo na úvod

Tým, že jsi tu nakouknul, můžu říct, že se nejedná o náhodu, ale spíše o to, že máš zájem dozvědět se, co ti servis „za1korunu“ nabízí.
Tak na úvod objasním, že tak jako i ty i tisíce jiných lidí tady, jsem běžným užívatelem tohoto servisu, který draží na aukcích pořadovaných „za1korunu.cz“.

Administrátoři servisu „za1korunu.cz“ mně oslovili (možná důvodem byl fakt, že dražím na aukcích prakticky od vzniku stránky), abych se podělil o své zkušenosti s těmi, kteří této zkušenosti zatím nemají.
Víte – je to také podaní pomocní ruky nováčkům v servisu „za1korunu.cz“. A něco na tom asi musí být, protože když sleduju vývoj aukcí, mám pocit, že v chvíli, kdy se do dražby zapojí nováček tak tzv. „staří lišáci“ (a musím se přiznat, mnohokrát i já sám) jenom na to čekají. Díky svím zkušenostem dokážou předvídat možný vývoj událostí tak, aby se včas do hry zapojit. Já vím, odhalením tohoto mechanizmu jdu taky sám proti sobě, no ale…

Konec konců, každý z nás byl kdysi nováčkem. Ale my jsme se museli sami dopracovat k těm vědomostem.
Už si vím představit ty komenty lidí „Jak můžeš prozdádět jak hrát?! O tom vědí jenom nejlepší hráče..“ Jde právě o to, že tyto informace nejsou jenom pro “elitu“…
Pokud máme vnímat aukce pořadované servisem „za1korunu.cz“ jako zábavu a zajímavou formu trávení volného času se zdravou konkurencí, tak doufám, že jse nikdo nebude hněvat. Jde přece o to, aby se každý z nás dobře bavil.
Tento blog byl založený právě na to, aby mněli všichni hráče stejné šance. Proto Vás zvu, péčlivě sledujte blog, a také zasílejte své příspěvky.
S pozdravem
Rumcajs

Author: wellbid

Share This Post On

14 komentářů

 1. No všichni stejné šance nemají, hold někdo Bidy má a někdo ne…ale je fakt, že některé věci prostě vydražit jde a pak to stojí za to…Murmamu

  Odpovědět
 2. Záleží na štěstí a umu ve správnou chvíli se připojit k aukci. Já pokud se připojím do jakékoliv aukce tak tato aukce se vyšplhá do takové výše, že já se už nechytám.Doufám,že jednou vyhraji.
  Balex

  Odpovědět
 3. Asi tak.Sleduju aukce a vždycky to je levné.Jakmile se přidám já,tak je to drahé a už mě to nebere

  Odpovědět
 4. Rumcajsi, zajímala by mě jedna věc… i když možna na první pohled nesouvisející s Tvým příspěvkem…. odkud jsi a kolik je Ti let?

  Odpovědět
 5. Tak to, že se aukce do které se přidáte vyšplhá, není náhoda 🙂

  Odpovědět
 6. ale co mě fascinuje je to, že někteří šílenci jsou schopni dát automat na 300Bid hned od 20 hal. a někteří ještě větší magoři na to přihazují a úplně největší gumy jsou schopny to dovézt dokonce na 40,-Kč, přičemž nejenom že nevydělají, ale PRODĚLAJÍ několik desítek Bidů – masakr!!!

  Odpovědět
 7. Nejpěpší a nejpřirozenější jsou aukce bez AUTOMATů. A takové by měly být všechny. Automaty jen zbytečně aukce natahují, zbytečně zvyšují ceny (provozovatel má přece vše zaplaceno hned při nákupu BIDů). Vydzažená cena je jen „na oko“, aby to nebylo „zadarmo“. Je taky dobře vidět, že předměty aukce se po čase opakují (většinou jsou v cyklech). Tak se teoreticky dostane na každého.

  Odpovědět
 8. Hodně mi chybí aukce typu KUP TEĎ. To bych alespoň jednou vyhrál.
  Siristhius

  Odpovědět
 9. Zajímalo by mě jestli neni možný,aby u těch ukončených aukcí nebyl vítěz pořád (většinou) stejnej.Co vlastně brání tomu aby provozovatel si sám nenastavil automat,pokaždý vyhrál a mohl cokoli prodávat opakovaně.V případě alespoň jednoho dalšího zájemce by se vložený prostředky vrátili a každej další vydělává:D

  Odpovědět
 10. Mě by třeba zajímalo,kdo píše ke aukcím ty komenty. Pořád se opakují. Jako by to byli roboti a ne účastníci aukce.

  Odpovědět
 11. No tak vzhledem k tomu, že komenty jsou už předepsané a účastník aukce si vybere jaký příspěvek či smailíka chce použít….. 🙂

  Odpovědět
 12. Já nevím, pořád tomu nerozumím a moc tomu nevěřím. Musím si koupit nejdřív bidy abych mohl cokoliv dělat a ty mě stojí peníze. Pak teda přihazuju a to mě stojí ty bidy. Když ale nevyhraju, tak do aukce dám třeba 1000 bidů a tím jsem přišel třeba o cca 1000kč (dle přepočtu) a nic jsem nevyhrál? Takže takhle můžu dražit x věcí, nikdy nevyhrát a jen na tom prodělat? To je dost nejistá investice. Když pak vyhraju, výsledná cena nákladů pro mne, je součet co jsem dal za bidy a cena na kterou se to vyšplhalo. Je to tak?

  Odpovědět
 13. přesně tak…přece nemyslíš že by ti ty věci někdo prodal za nějaký dvě stovky..organizátoři tohohle na tom imo pořádně vydělávají

  Odpovědět
 14. Zapamatujte si všichni , v životě nic neni zadarmo!!!

  Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *