Čas Vánoční, nákupní šílenství…

Vítam všechny Užívatele servisu za1korunu.cz.
Je tu čas vánoční, nákupní šílenství a válka o ty nejlepší dárky. Každý z nás by chtěl svím nejbližším podarovat něco zajímavého, a luksusem by bylo, kdyby se to podařilo koupit za pár korun.
A tu narážíme na schody. Protrvávají války o televizory, laptopy, digitální fotoaparáty, hračky pro děti…
Všechno je ok! Bidy letí, boj je přímo zub za zub, tj. silnější na bidy samozrějmě vyhrává. Nerozumím jenom, proč někdo potřebuje třeba 2 lehátka pro děti/ snáď jenom když má dvojčatá, nebo dva digitální fotoaparáty, které vydražil jedného dne s hodinovou pauzou??

Tí lidé nedraží na aukcech pro to, aby někoho obdarovali pod stromečkem. Oni ty předměty mění na bidy! A bylo by to tak mile, kdyby se alespoň na chvíli nahodili do šat Svatého Mikuláše a připustili, aby i jiní mohli vyhrát alespoň to lehátko pro dítě nebo třeba vnuka, ne-li jiné zboží, o kterém snívají!

Já vím!!! Svatý Mikuláš je vymyšlenej! Ale my lidičky, svím chováním, svou dobrou vůlí, můžeme spravit, že tradice bude pokračovat a tí bohatší se budou dělit s tími chudšími. Takové svátečné gesto přece nic nestojí a může udělat někomu tolik radosti!!! Já vím, že tyto aukce nejsou charytativní, moc tu má do řeči zásobnost pěněženky soupera. Ale mysleli jste někdy na ty, kteří už hodně BIDů utratili a zatím ještě nic nevyhráli? Hnevá mně, kdy si pomyslím na ty osoby, kteří draží a vyhrávejí to samo zboží několikrát. Mohlibyste alespoň změnit zboží, které chcete vyhrát, ne-li dělat dlužší pauzy v přihazovaní. Svátky jsou skoro tady, děti píšou listy Svatému Mikuláši. Ty se ním můžeš taky stát!
A možná by se tak servis za1korunu.cz zahrál na Svatého Mikuláše?
Každý ze starých lišáků na servisu ví, komu je ten příspěvek adresovaný. Zdravím všechny Babičky a Dědečky!!!
dziadek4

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *