Dělej si poznámky! Díl II

Mezi různe druhy aukce, které jsou nabízené na portálu, si  zvláštnou pozornost zaslouží aukce nabízející balíčky BIDů.

Před  několika měsíci, bylo zavedené nové pravidlo, mluvící, že jeden hráč může denně vyhrát pouze jeden balík BIDů. Dříve takové omezení nebylo, takže balíky BIDů vyhrávala pouze malá skupina hráčů. Jestli někdo pozoroval tyto aukce, tak věděl, kdo obohatil svůj účet. Samozřejmě, byla tam nějaká tá rotace, ale málokdy se k balíku dostali noví hráči. Pravidlo, které aktuálně platí, významně přispělo k oživení tohoto typu aukcí, protože noví užívatelé stále přibývají, a každý z nich má reální šanci na výhru.
Dle mého názoru právě aukce s balíkmi BIDů jsou nejvíc vzrušující a nejdynamičtější. Právě na nich se účastní nejvíce hráčů a zde často dochází k překvapujícímu zakončení.

Úžasné je to, jak mají různí hráči různe strategie hry. Můžeme si například všimnout, že tzv. „stálí hráči“ vědí, kto si může co dovolit. Vědí, s kím hrát, a které aukce raději nechat tak. Jejich následné kroky jsou promyšlené a úmyselné. Kromě toho je téměř jisté, že si všimnou každého novýho hráče, nad kterým mají evidentní výhodu.
Proto je tak důležité dělat si poznámky. Dobře připraveny poznámky a správne vývody můžou být klíčem k úspěchu.
V dalším dílu se Vám budu snažit přiblížit možné chování se hráčů. Tyto vědomosti Vám můžou mnohokrát pomoct vyhrát. Oboznámím Vás s nejdůležitějším zákulisím této hry. Tak co řeknete? Připravte se na „ostrou jízdu“!
Rumcajs

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *