A BIDů je stále víc a víc!

Už dnes se můžete těšit na novinku – Rostoucí Aukce s Balíkem BIDů. Co to znamená? Čím víc Příhozů se na dané Aukci uskuteční, tím více BIDů se bude ve výherním Balíku nacházet!
Jak to funguje? Každý jeden Přihoz na Rostoucí Aukci má za následek růst hodnoty Balíku o pevně stanovený počet BIDů, který je uveden v parametrech Aukce. Například, vezměme si třeba Aukci, kde na začátku máme 100 BIDů, a každý Přihoz zvětšuje hodnou Balíku o 3 BIDy. Takže, výherce může získat 103, 106, 109. … ale také 6.094 nebo 34.333 BIDů, ale klidně to může to být i 100.000 BIDů!

Neuvěřitelné? Nehledejte v tom žáden háček, protože to právě Vy rozhodujete na Rostoucí Aukci, jakou hodnotu bude mít Výhra!
Přejeme Vám hodně štěstí!

Author: wellbid

Share This Post On

9 komentářů

 1. Skvělý nápad! 🙂 Můžu se zeptat, jestli to znamená, že klasické 300 bidové balíčky už nebudou v aukcích? A nebo budou jak klasické 300 bidové balíčky, tak tento nový druh?
  Díky za odpověď.

  Odpovědět
 2. Vítejte,

  na nějaký čas nebudou tyto Balíky na aukcích. Doufáme, že tento druh aukcí se Vám bude líbit mnohem víc.
  Budeme ale rádi, když nám zdělíte Váš názor.

  Odpovědět
 3. Mi budou stare baliky chybet. Bojim se, ze nove BIDy budou vyhravat stale stejni „bohati“ lide a na chudsi vyjdou jen sem tam nejake ty stovky…

  Odpovědět
 4. Myslím, že klasické 300 bidové balíčky byly přece jen lepší. Nový druh bidů se moc nevyplatí, jelikož příhoz je za 6 bidů, kdežto dojde jen ke 3 bidovému nárustu…Byla bych pro návrat ke staré verzi…

  Odpovědět
 5. Dobrý večer,

  z jakého důvodu nelze v historii dohledat výherce rostoucích BIDů s výhrou nad 1000?

  Děkuji

  Denisa

  Odpovědět
 6. Zdravím. Mě nejvíc zaráží toto: Stránky Za1Korunu.cz jsou přece české s českou doménou. Tak by měli být vesměs jen pro Čechy. Proč jsou teda všechny aukce „Mezinárodní“?? Pak tam vidím jen samé Poláky. Nic proti Polákům, jenje to nefér vúči nám, Čechům. Na polských stránkách „Za10Groszy.pl“ je jen malá část mezinárodních aukcí. Před příchodem „Rostoucích aukcí“ na jejich webu byla hromada balíků BIDů každou chvíli, tak proto možná mají dostatek BIDů. To mi opravdu příjde nefér. Je možné, že hlavní trh je v Polsku, ale to nic nemění. Když české stránky, tak pro Čechy. Když polské, tak pro Poláky. Jinak nemám co vytknout. Jste svkělý. Díky Vám máme možnost splnit si své sny již dnes :D… Hezký den Jirka

  Odpovědět
 7. Vážení uživatelé,
  na české stránce je momentálně hodně mezinárodních aukcí, během času jejich počet budeme zmenšovat. To ale nic nemění na věci. Každý z Vás, ať už Čech, Polák, Slovák nebo Anglik – všichni máte stejnou šanci na výhru. Máte přitom unikátní šanci zabojovat o vysněné zboží se zahraničním uživatelem. Jde přece o tom, aby jste se dobře bavili. A malá konkurence přece nikomu neuškodí 😛 Bude to o to napínavější!

  Odpovědět
 8. Stale jste zde nezodpovedeli otazku Denisy, proc se v historii aukci baliku BIDu nezobrazuji ty, jez skoncily s hodnotou baliku vice jak 1000 BIDu?
  Myslim si, ze to znacne ubira na transparentnosti stranek. Pokud nekdo vyhraje treba 100000 BIDu, tak je pro prumerneho uzivatele vlastne neporazitelny, proto si take myslim, ze predesly system 300 BIDovych baliku byl lepsi.

  Dekuji za odpoved a preji hezky den!

  Odpovědět
 9. Zdar všem,

  Zaznamenal jsem v poslední době, že ceny kuponů 300 Bidů se vyšplhaly na neuvěřitelnou úroveň a hlavně!!! … když jsem si zpětně spočítal, kolikrát musel výherce přihodit, vyšlo mi, že místo toho, aby nějaké Bidy získal, naopak 120 Bidů ztratil!!! No tak to je trochu síla! Lidi, neblbněte a berte to trochu s nadhledem a grácií!!!

  Murmamu

  Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *