Pouze na začátku…

Zdravím vespolek:)        
Jsem tu nový a právě stavím první krůček na této stránce. Trefil jsem tu naprostou náhodou. Akorát jsem si kontroloval, co je nového na Facebooku – když mě zaujala reklama stránky za1korunu.cz. Kliknul jsem na hiperlink a začal jsem si stránku prohlížet. Jelikož se mi idea stránky zalíbila, zaregistroval jsem se a zkusil jsem štěstí na prvních aukcích. Přiznávám, není to lehké, hlavně když na účtu je pouze 10 BIDů, které jsem od servisu dostal na zkoušku. Jedno je však jisté, určitě se nevzdám a jakmile naběhne výplata, koupím si kredity a zkusím štěstí opět!

A teď několik mých postřehů v souvislosti se stránkou. První, co se mi zalíbilo, byla různorodnost zboží, které se zde dá vyhrát. Elektronika (ta mě zaujala nejvíc), domácí spotřebiče a takébalíky BIDů. Získat balík teď asi bude větší problém, ale za pokus to stojí… Druhá věc, která se mi líbí je snadný způsob přihazování a veškeré informace, které jsou nezbytné jsem snadno našel v sekci Nápověda. Průhlednost stránky je také na plus. Není těžké najít to, co nás zajímá. V této chvíli nevidím žádné mínusy, možná proto, že jsem tady „nováčkem“ a ještě málo vím o servisu. Časem to však doběhnu 🙂
Na konec bych chtěl pár slov na závěr. Takže, stránka má u mě velké plus za nápad a dobré zpracování. Určitě tady budu častým hráčem a doufám, že se mi podaří vyhrát vysněné předměty. Vím, že to snadné nebude, ale nic není zadarmo! Nic! Vše si musíme vybojovat. A já se jen tak lehce nevzdávám a budu se snažit dražit na všech aukcích:)

Author: wellbid

Share This Post On

4 komentáře

 1. SUPR KAM S HRABe AUKRO

  Odpovědět
 2. jsem tu nový, ještě jsem ani nehrál, ale za těma směšně malými koncovými prodejními cenami musí být nějaký háček, ale na to přijdu. Zdravím všechny

  Odpovědět
 3. Zdravím všechny,jsem tady nový a nějak se mi nedaří nákup bidu.Po zadání všeho i čísla karty to po mě chce jakési nesmysly.Poradí mi někdo jak na to?Mám kartu Maestro.Díky.

  Odpovědět
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *