Nová pravidla v limitech Balíků BIDů

Jsme velmi rádi, že Rostoucí Aukce získavají na popularitě a přinášejí hodně emocí! Ne všichni jsou ale s novými aukcemi spokojeni. Dostali jsme hodně ohlasů, pozitivní i negativní. V jednom se ale všichni shodují. Nikdo nechce, aby jeden Uživatel výhrou masivního počtu kreditů vyrostl na BIDového potentáta a tím roznesl konkurenci den po dni na kousky každodenním nárůstem BIDů na účtu. 
Bereme v úvahu Vaši spokojenost a komentáře spojené s těmito aukcemi a vycházíme Vám vstříc. Rozhodli jsme se změnit pravidla v případě Aukcí s balíkem BIDů. Záleží nám na Vaší spokojenosti, zdravé konkurenci a hlavně dobré zábavě. Každý z Vás je jiný ale pro nás jste stejně důležití! Věříme, že nová pravidla uspokojí ty, kteří chtějí a mohou dosáhnout mnoho a samozřejmě dají šanci těm, kteří mají těch Bidů trošku méně:) 

Nová pravidla jsou následující: Jednorázově budete moct na Rostoucí Aukci vyhrát Balíček kreditů s maximálním počtem 100 000 BIDů, ale POZOR! Každé překročení hodnoty balíčku o 5 000 BIDů bude mít za následek zablokování možnosti přihazování na těchto aukcích o dalších 24 hodin. Limit se bude srovnávat následujícím způsobem: Balík 103 – 5000 BIDů – limit na 24 hodin, 5001 – 10000 BIDů- limit na 48 hodin, atd.. Abychom se vyhnuli situaci, kdy Aukce nemají konce, maximální možnou výhrou je 100 000 kreditů. Pokud se tato částka v balíku dovrší, aukce bude moci pokračovat dál, kredity ale přibývat už do balíku nebudou.

Věříme, že nová pravidla se Vám budou líbit a splní Vaše očekávání! Čekáme na Vaše názory a komentáře. V případě dotazů prosím kontaktujte Zákaznický Servis (https://www.za1korunu.cz/contact.html) Platnost nových pravidel začíná již zítra, tj. v úterý 11.01.2011 od hodiny 12:00!

Author: wellbid

Share This Post On

3 komentáře

  1. Bídy si můžete zakoupit dvěma způsoby, pomocí PayPal nebo WireCard (pokud vlastníte kreditní kartu). Všechny platby musí být provedeny prostřednictvím těchto dvou platebních bran. Přes mobil to bohužel nejde.

    Odpovědět
    • To je správně mazaný !

      Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *