Těžké začátky

Vítám Vás. Trefila jsem tu dost náhodně. Začala jsem s observací aukcí. Dost mě zaujala slovní výměna mezi účastníky. Na první aukci, kterou jsem pozorovala, někdo napsal, že by se chtěl stát prezidentem. Přišlo mi na rozum, člověče, tak to si na špatném místě. S takovým snem jdi do parlamentu a nikoli na aukce, nebo se mýlím a dá se tu vydražit místo ve volebním seznamu? Další aukce: „Zdravím starší veterány“. Kde jsem to, o čem to mluví?!
Jsem v rozpacích, nevím o čem to mluví. No nic, čtu dál: „Viděl jsi už s kým jsem vyhrál?“. Hmmm neviděla jsem, jsem tady krátko. Později někdo odepsal, že je tady nový. Já bych se na jeho místě k tomu nepriznávala. Vždyť jsou tu lišáci, staří veteráni a kdo ho ví, možná i kanibalové, kteří mohou sníst zaživa.

Další informace, jakou jsem polkla byla, že v pátek bude konec světa – snad pro někoho i ano, když se mu skončí všechny bídy. No nic, přišel čas a já jsem se rozhodla přistoupit do aukce. Naštěstí nikdo nepsal o starých veteránech, tak jsem si pomyslela, hmmm není to až tak špatné. Hráč, který se mnou dražil mi poslal info, že předmět je jeho. Asi se mu to zdálo, vždyť dražba stále probíhala. Ihned na to dodal – „za chvíli se toho bude dít“. Já nevím, pokud už je to jeho, tak co se může stát? Nic jsem neodpisovala, na účtu bylo příliš málo bidů na takovou zábavu a můj oponent je měl výrazně víc. Zeptal se mě na co tam dělám a co tím chci získat? Snad je to jasné, ne? Spoluhráč se očividně začal dobře bavit. Kázal se mi vrátit domů, prý mi děcká pláčou. Jaké děti?! O něčem nevím? A možná to už mně přeskočilo? Konečně se mi skončily kredity. Šťastný spoluhráč mi odepsal, že to byl příliš vysoký práh pro mě a odešel. Zůstala jsem dívat do monitoru celá zděšena. Tuším jsem měla dočinění s nějakým bláznem. Byla jsem fakt ráda, že se mi podařilo vyváznout v jednom kousku.
Nechtěla jsem to ale vzdát, tak jsem si zakoupila nové bídy a přistoupila jsem na další aukci. Tentokrát se nasbíralo více lidí. Začátek byl docela fajn. Hráči se normálně přivítali. Bylo mi jasné, že se již znají. Ptali se co je nového. Pomyslela jsem si – konečně někdo normální, ufff. Dražba měla normální průběh až se přidal nový hráč. Hned se posypali komentáře typu: „Hyena, pijavice, chceš hodně ztratit? Tak pojď! „Jaká hyena, jaká pijavice? Co za krvilaky tady hrají? Co já tady vůbec dělám?! Kam jsem se to dostala?! Pak mu kázali vypadnout, protože je to párty pro dospělé a ještě mu napsali, že oni tady dražili zatímco on se ještě hrál v pískovišti.
To snad ne! Odkud vědí kolik má let? Byla jsem čím dál tím víc vyděšená. Naštěstí mně nikdo nic nepsal. Jeden z hráčů oznámil: „Daruji ledvinu za několik BIDů“, někdo jiný zase „Lidé utíkejte odsud!“ Hmm to byla tuším nejrozumnější věta, jakou jsem tady přečetla. Místo plné lišáků, hyen a dalších parazitů, k tom lidé, kteří by vyměnili ledvinu za bídy. Ne, to není místo pro mě. Rychle jsem se odhlásila a ještě dlouho mi trvalo, než jsem se z toho vzpamatovala.
Zdravím
somka

Author: wellbid

Share This Post On

4 komentáře

 1. Naprosto chápu a sdílím Tvé pocity!!! I já jsem na tom stejně, prosázeno spoustu peněz a šance na výhru nikde. Mezi tou „zvěří“ tady se evidentně nechytám a finančně /ani psychicky/ na to fakt nemám. Sbohem penízky, sbohem bidy, sbohem výhry. Končím.

  Odpovědět
 2. Taky chápu.. jsou tu už zajetí uživatelé a automaty blikají i několik dní.. nic pro nové uživatele

  Odpovědět
 3. taky jsem tam hrála, ale nevěřím tomu že by někdo něco vyhrál. určitě mají tam spoustu hračů, kteří se tím živí a lidí a noví kteří přijdou tam nechají spoustu penízku

  Odpovědět
 4. Ahoj souhlasím trochu s vámi taky jsem měl takový začátek je to vážně těžký veliká konkurence sic pro začátečníky jako jsem já i vy je pomocné lano s názvem aukce pro začátečníky kdy zazobaní bidaři nemají šanci vstoupit do této aukce a tak máte šanci vy jako já.Já to zkusil po delší přestávce a vyšlo to chce to trpělivost zdravím vás a přeju mnoho štěstí a chladnou mysl

  Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *