Štěstí se jednou usměje na každého…

Na server za1korunu.cz jsem přišla už dříve, ale nějak mě to nechytlo. Až teprve před pár dny jsem náhodou na něj narazila a přečetla si, jak to vlastně funguje. Hned jsem měla radost, když jsem uviděla, že jsou nabízené mobily, které bych moc chtěla (nějaký z nich), ale v normálním obchodě jsou pro mě moc drahé a hned jsem si pomyslela, že se mi to musí podařit a vyhrát nějakou akci za slušnou cenu :). Musím ale říct, že zatím se mi moc nevede, už jsme za BIDy utratila 2900 Kč a bohužel jsem nic nevyhrála (asi mám víc štěstí v lásce). Několikrát se mi už „poštěstilo“ že jsem si řikala, že teď přihodím a najednou na mě bliklo, že aukce byla ukončena a tak jsem byla  svědkem, že se dá vyhrát opravdu za velmi nízké ceny, až bych i řekla směšné.
Například jsem prokaučovala mojí vysněnou Nokii N8, kterou jiný člověk vyhrál asi za necelých 30 korun celkem. To je pak hned člověku do vzteku, ale pořád doufám, že příště to budu já, kdo vyhraje a také za nějakou solidní cenu a tím se mi vykompenzují už prohrané peníze 🙂
Všimla jsem si, že takovým to „vzkazem nebo snad článkem“ se dají získat nějaké BIDy a tak jsem neváhala a napsala moje zkušenosti se serverem a doufám, že tak mohu získat nějaká BiDy do nového začátku snad příjemnějších aukcí. Určitě mi přijde velmi férové limity vyhraných aukcí, takto má více lidí šanci dobrého nákupu. Myslím, že mnozí tu nenakupují jen proto, že si chtějí něco koupit (jako třeba já), ale proto, že to pak prodají jinde, samozřejmě za tržní hodnotu a tak si přijdou na pěkné peníze.
Já to v každém případě budu zkoušet dál a určitě se na mě usměje štěstí, protože co si budeme povídat, mimo jiné jde hlavně o štěstí, že zrovna, když vy přihazujete, nenajde se žádný jiný člověk, který by danou věc chtěl také tak moc jako vy, takže všem potencionálním čtenářům tohoto vzkazu přeju hodně štěstí při aukcích (ale ne v těch, v kterých budu přihazovat i já 😛 )
Uživatelka serveru annyAF.

Author: wellbid

Share This Post On

1 Comment

  1. Musím ještě připsat pár slov. Neuběhlo ani 24 hodin a naskytla se mi příležitost bojovat o vysněný mobilní telefon, řekla jsem si, že teď ho prostě musím získat, ať to stojí, co to stojí. A povedlo se. Budu mít (pro mě) úžasný mobil a to se vším všudy za necelých 900, takže se mi hned první výhrou vykompenzovaly ztráty z prohraných aukcí .
    Přeji všem úspěšné nakupování, jako jsem měla tentokrát i já .

    Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *