Co když přece …

Zdravím. 
Už delší dobu sleduji aukce na této stránce – mám už víc méně obraz o tom, kdo je tu nový a kdo tu draží už delší dobu, takže vím, kdo si může dovolit o předměty bojovat. Alespoň tak mi to vychází. Zatím jsem se velmi do aukcí nezapájel, pár krát jsem to udělal, doslova na chvilku a prohrával jsem. Myslel jsem si, že to zvládnu i bez toho, abych nemusel příliš mnoho investovat, np. použitím kreditů z Partnerského Programu. Chtěl jsem tak každý den vyhrát np. 97 BIDů a tím sbírat, sbírat kolik bude možné. 

Vydrželo mi to krátko, dokud jsem nezpozoroval na aukci digitální fotoaparát Canon. Snažím se nezmáčknout kouzelné tlačítko „PRIHOĎ“, zkouším svou vůli na maximum. Až jsem to nevydržel a nastavil jsem automat.

Trošku jsem pobojoval ale kredity mi uprchly z účtu dost rychle :/ Rozhořčený jsem si pomyslel, že já tu přece můžu něco vyhrát, ale nejprve musím mít pytel plný kreditů. Na začátku nového roku jsem si prohlídl nové aukce a dal jsem si závazek. Pokud mám něco vyhrát a štěstí mi má dopřát, musím do toho investovat… vždyť nic není zadarmo. Už brzy si koupím balíček, ha ne balíček ale balík:) a pojď ho na aukci! Doufám, že konečně něco vyhraju! 
Pokud se mi konečně podaří vyhrát nějakou seriózní aukci, určitě se tím pochlubím a budete mezi prvními, kteří o tom budou vědět. Doufám, že to zvládnu. Budu bojovat do poslední kapky krve! Na začátku určitě něco ztratím, ale kolik mohu získat! Nebojte se, vyjděte štěstí vstříc, s odvahou kupujte kredity a přihazujte. Fakt se to vyplatí! A pokud si nemůžete dovolit nákup kreditů, tak pište na blog tak jako já a zapište se do Partnerského Programu:) Jsou z toho dodatečné kredity a ještě víc zábavy: 
Tsasenbai

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *