Dělej si poznámky! Díl III

Takže, v dnešní části se Vám pokusím vysvětlit, na co byste si měli dávat pozor ve hře o balíky Bidů. 
Jak jsem se již zmínil v předchozím vpisu, těchto aukcích se účastní největší počet hráčů. Zde je také největší procento nových Uživatelů. Zatímco snem některých je vyhrát alespoň jeden balík BIDů, jiní přemýšlejí, jak vyhrát BIDy nejmějším nákladem BIDů! 
Obě skupiny myslí na to isté – vyhrát, ale jak rozdílna je perspektiva, ze které se na problém dívají. Někteří mají velké naděje, ale malé zkušenosti, pro ostatní je to rutina podporovaná desítkami výher. To není žádná věda utratit spoustu peněz a BIDy vyhrát (i když posledné dny jasně dokázaly, že někteří utratili hodně BIDů a i tak nevyhráli).

Opravdovým uměním je vyhrát a to s co nejmenším počten příhozů. S čistým svědomím můžu říct: Je to možné! Takže, jak vyhrát balík BIDů, jak se nedat „lišákům“? Jak přežít těžké časy? O tom v další části vpisu…

Před tím, než se zapojíš do hry, zkontroluj sekci „Kupóny a karty“, kdo v poslední době bídy vyhrál. Podívejte se pozorně na každou začatou aukci, zapíš, kdo hrál, od jakého okamžiku a kolik BIDů utratil. Je to dost zdlouhavá práce, ale věřte mi – vyplatí se. Všimněte si, jak Uživatelé hráli, np. zda nastavili automat nebo přihazovali ručně. Můžete si také poznamenat, v jakých hodinách přihazovali. Dělejte si poznámky. Ať nic neujede Vaší pozornosti. 
Všimli jste si, že se v ukončených aukcích dost často objevuje stejné uživatelské jméno? Ano, je to tak, to jsou právě ti nejlepší hráči. Ti, kteří mají největší zkušenosti. Ale nebojte se, oni také prohrávají. Když už budeš mít připravené zápisky, začněte observace probíhajících aukcí. Nejlepší bude, pokud je budete sledovat od samého začátku, pouze tehdy budete vědět, kdo, jak a kdy … 
Pokud najednou probíha několik aukcí s balíkami BIDů, otevřete si karty internetového prohlížeče tak, abyste měli jednou aukci na jedné kartě. Díky tomu budete mít vhled na každou z nich. 
 Příští týden pokračování této části. Nenechte si ji ujít!

Rumcajs

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *