Po třetí: Čas

To vše, o čem jsem se zmínil v předchozích vpisech (observace a dělání poznámek), vyžaduje opravdu velkou oběť. Dost velké množství našeho času. A to je právě ukrytým nákladem, o němž nesmíme zapomenout. Tyto náklady neseme my, i naši nejbližší. 
Pokud ovšem máš fakt hodně peněz, a je Ti úplně jedno s kým hraješ, tak Tě asi nebude moc zajímat, co se v servisu „za1korunu.cz“ děje. Tvým jediným problémem je čekání na ukončení další vítězné aukce, v níž akorát přihazuješ. Předpokládám ale, že většina Uživatelů počítá každou korunu a snaží se ušetřit co nejvíce. Takže, pokud sníš o výhrách za velmi nízkou cenu, musíš si to vysedět. Ať se Ti to líbí nebo ne – musíš blíže poznat své protihráče, musíš prozkoumat jejich taktiku hry, filozofii hry, determinaci, slabé a silné stránky, jak moc dovedou riskovat… 

Tyto informace si nemůžeš přečíst v novinách, ani v televizi, není to v žádné učebnici. Ale dá se to naučit. To přijde časem, ale musíš si ten čas „vytrhnout z přítomnosti“. Já jsem to musel udělat. Díky tomu vím to, co vím a dokážu odhadnout jak se bude situace na aukci vyvíjet. 

Rumcajs

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *