Nováčci vs. ostřílení Lišáci

Ráda bych se také podělila se svou zkušeností, i když zatím není příliš velká. Manžel přišel nedávno s nápadem, zkusit aukce na těchto stránkách. Jeho kolega mu vyprávěl o tom, jak to funguje, na co si dát pozor a o co vlastně jde. Když jsem o tom poprvé slyšela, moc jsem to neřešila. Ale jednou, když už jsem se téměř chystala spát, jsem si řekla, že se na ty stránky aspoň podívám.
Nejdřív jsem pozorovala jak to funguje a asi po hodině jsem si už koupila balík bidů, protože jsem to prostě musela taky vyzkoušet. Až když jsem mohla sázet na vlastní kůži, chápala jsem taktiku spoluhráčů víc a víc. Když mi zbyla z 600 bidů jen polovina, tak jsem místo na věci, které jsem chtěla, zkusila vsadit na balík bidů. Nechtěla jsem zase prohrát a taky se to zadařilo a vyhrála jsem poprvé. Ten adrenalin mě udržoval úplně bdělou a to už byly dvě hodiny ráno 😀 Tak jsem byla zase na svých původních 600 bidech a moc jsem toužila po fotoaparátu nebo objektivu.

Pořád jsem doufala, že těm druhým automat už musí skončit, vždyť už u toho sedím tolik hodin, je skoro ráno… ale automaty jsou neúnavné. Nejdřív sázelo 10 automatů, tak jsem čekala až tam budou jen dva a pak se také zapojila. Zkusila jsem také nastavit automat, ale bidy mizely strašně rychle.Nakonec jsem šla spát asi ve čtyři ráno, ale stejně mi to nedalo a ještě párkrát jsem vstala a čekala, jestli nebudu mít štěstí. Ale už jsem nemohla. Když jsem konečně usnula, zdálo se mi, že jsem ten foťák vyhrála a byla jsem neskutečně šťastná, protože focení, to je moje největší hobby. Jenže jsem se ze snu probudila…

Samozřejmě je to také hodně o štěstí, protože když jsem projížděla historii prodaných věcí, tak jsem jen záviděla těm, kterým se podařilo koupit věc jen za pár korun. A další den se ta samá prodala za stokoruny! Dokonce se našli i tací, kteří měli automat nastavený tak dlouho, že na vyhrané věci prohráli tisíce! To jsou asi lidé, kteří těch bidů mají tolik, že jim to je jedno.
Bohužel nemám moc peněz, jsem na mateřské a začínáme stavět baráček, tak si nemůžu dovolit nakoupit bidy za desetitisíce a pak teprve pořádně hrát. Zkusím to tedy pomalu. Snad vyhraju co nejvíc balíčků a budu si to střádat. Jednou se mi určitě podaří ty staré Lišáky porazit a vyhrát co se mi líbí a co se nám moc hodí do naší domácnosti.
Těším se až vyhraju první věc, nejlépe pro mou malou půlroční holčičku. Některé hračky jsou moc hezké a za pořizovací cenu bych jí je nikdy koupit nemohla. Tak teď už jen hodně trpělivosti a štěstí. Na závěr bych chtěla pozdravit tvůrce těchto super stránek a všechny spoluhráče, uvidíme se ve hře 🙂
K.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *