NEWSy!!!

Zasíláte nám mnoho zpráv o tom, že rádi bidujete na aukcích o Nákupní poukázky Pixmánia nebo Balíky Bidů. Píšete nám také, že se Vám líbí aukce s Dobitím účtu PayPal a chtěli by ste, aby ich bylo mnohem víc. Vaše spokojenost je naší prioritou, proto jsme se rozhodli tyto aukce připravit. 
Již několik dní jste neohraničeni. Vyhrané Bony už nejsou platné pouze v jednom internetovém obchodu. Nové Aukce s Dobitím účtu PayPal Vám umožní platit ve všech obchodech na světě. PayPal je celosvětovo známy platobní systém, 100% bezpečný a superrychlý. Dalším přínosem PayPal je možnost zaslat peníze na svůj osobní bankovní účet! Můžete si přát něco víc? Ale to není všechno! 

Před několika dny jsme zavedli v Servisu novou funkci. Když vyhrajete Předmět na aukci, sami se můžete rozhodnout, co s výhrou. Na výběr máte 3 možnosti: 
  • Můžeme Vám zboží zaslát na Vaši adresu. 
  • Můžete ho vyměnit na BIDy, teď jsou podmínky výměny ještě lepší! 
  • NOVINKA! Vyhraný předmět můžete vymněnit na hotovost! 
Všechny tyto možnosti se Vám ukážou Po vyhraném Aukce, výběr možnost záleží jen a jen na Vás Výběr je na Vás. Kterou možnost jsi vyberete? Zásilková doba je kolem 7 dní. Proč čekat na zboží, když můžete dostat BIDy nebo hotovost? A to hned! 
Nová, zajímavá alternativa … hlavně pro netrpělivé. Tři možnosti na výběr, tři krát víc emocí! Ale to ještě nejsou všechny novinky! Důsledne sledujte informace na Blogu a dozvíte se mnohem víc! 
S pozdravem 
ým za1korunu.cz

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *