Strategie – vstup

Při psaní tohoto příspěvku jsem si trošku pomohl slovníkem. Našel jsem definici slova „strategie“. Po malé modifikaci můžeme strategii definovat:
“Strategie zahrnuje plán, přípravu a realizaci projektu, s cílem získat co nejlepší efekt. Při vypracovávání strategie musí mít na mysli stratég výběr účinných prostředků vůči konkurentovi (soupeř, protihráč), který se může objevit v oboru jeho činnosti, překážejíc mu u toho splnit cíl.“ 
Už sama definice naznačuje, že veškeré předsevzetí (bez ohledu na obor) musí začít plánováním a následně přípravami. Nemám tušení, kolik uživatelů servisu za1korunu.cz se nad tím při rejestrácii zamýšleno.

Já sám se můžu přiznat, že jsem začal od konce, tj. hned jsem se vzal za realizaci předsevzetí. Chtěl jsem hrát, abych vyhrál. O plánování a přípravě jsem ani nepomyslel.

Z perspektivy těch let mohu říct, že jsem udělal velmi mnoho chyb. A mohl jsem se jim vyhnout. Bohužel, nebyl plán, žádná příprava. Abych se vyhnul zbytečným detailům, chtěl bych se chvíli věnovat části spojené s našimi loginy nebo ináč řečeno – nick, s nimiž jste se setkali určitě na stránce a řadu z nich si pamatujete. Možná se to bude zdát divné mnohým z Vás, ale právě toto téma budu rozebírat v následujícím článku. 
Zdravím 
Rumcajs

Author: wellbid

Share This Post On

1 Comment

  1. Rumcajs, kde jsi byl celou tou dobu?

    Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *