Strategie II díl – Kdy přihazovat

Kdy…? Je velmi důležité vědět situaci ocenit a zapojit se do hry v nejlepší chvíli. Abych Vás vyvedl z omylu, „nejlepší chvílí“ vůbec nemám na mysli čas, kdy se to nám nejvíce hodí, tj. přijdu z práce a chci si zahrát, nebo hra v momentě kdy všichni členové rodiny už spí nebo v momentě, kdy začne padat déšť a tak z nudy „sedneme“ k aukcím. 
Výběr té správné chvíle můžeme přirovnat k lovu ryb. Opravdový rybář nechytí rybu v místě, kde lidi chodí plavat nebo v poledne, kdy je horko. Nejlepší kusy se loví v málo přístupných místech (protože tam většinou nikdo nechodí) a v době, kdy to málo komu vyhovuje a „normální“ lidé ještě spí. Samozřejmě, v případě lovu ryb jsou výjimky…

Proto si myslím, že najleším momentem na přistoupení do aukce je, když většina hráčů: 
  • V slunečné dny vychází z domu; 
  • Sedá za stůl a je oběd; 
  • Vrací se z práce domů. 
Šíleným nápadem může být zkoušení svých sil o víkendu, tzn. můžete rychle vyhrát ale pravděpodobnější je to, že řádně proděláte. Přes víkend naše štěstí záleží na počasí, části dne a ročního období. Když už vzpomínám roční období, je samozřejmostí – letní prázdniny jsou veeeeeeelmi dobrou chvílí pro aukční dobrodružství. Vždyť komu by se chtělo o prázdninách a dovolené trčet před počítačem? 
Trošku odbočím od tématu… Nevím kolik z Vás přihazujících na za1korunu.cz jsou fanoušky, np. fotbalu nebo hokeje, ale je Vás určitě většina. Vždyť musíme fandit našim? Když se blíží mistrovství, a fanoušci koukají zápasy, ty si sedni před PC a také buď nejlepším. Jsem fakt zvědavý, kolik aukci bys měl na svém účtu..? 
Takže tak v zkratce: Nedělej v daném období to co většina ale plav pod proud. V mém případě se to úplně osvědčilo. Jak to bude s Tebou? Zvu Vás do konverzace a samozřejmě si rád přečtu i Vaše zkušenosti se servisem za1korunu.cz 
Rumcajs

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *