Turné nízkých cen.

Mou motivaci pro napsání příspěvku jsou poslední ukončené aukce. Viděli jste to? Já jsem byl úplně ohromen. Tolik z nich bylo prodáno pouze za pár korun a častokrát ani za tolik. Stačilo pouze přihodit – ručně! Aukce byla ukončena, protože nikdo nenastavil automat! 
Já bohužel nemám štěstí na aukcích. Sice jsem párkrát vyhrál, ale byly to takové maličkosti. Neodradilo mě to:) a trpělivě čekám na mou chvíli. Chvíli to vypadalo, že je tu méně lidí než kdysi. 
Z druhé strany, když se podívám na aukce s balíčkem Bidů, opak je pravdou! Lidí jak na výprodeji. Všichni se asi přenesli na tyto aukce! Získat balíček pro sebe je opravdu těžké. Jakmile aukce s balíčkem odstartuje, už na ní draží několik hráčů. Častěji se také setkávám s automaty na těchto aukcích.

 Při této příležitosti bych chtěl pochválit novinku v servisu – komentáře k aukcím. Je to fakt dobrý nápad a kromě toho můžeme náš účet dobít bídama zdarma a ještě k tomu poznáme jiné hráče. Myslím si, že tyto komentáře se sejdou i novým uživatelům a uvědomí si, že tu vyhrávají normální lidé. Píšu to hlavně proto, že i já sám jsem na začátku myslel, že je to podvod a není možné, aby byly předměty prodány za tak malou cenu. Já už vím, že je to možné. Ovšem třeba dávat pozor. Můžete přehrávat ale i velmi hodně získat. 
Pokud jsi nováček a právě čteš můj příspěvek, tak ti mohu tuto stránku doporučit s čistým svědomím. Bojuj ale o předměty rozumně a nenech se „sežrat“ Přeji Vám hodně štěstí:)

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *