Naděje umírá poslední

Milí provozovatelé, čtenáři, hráči. Touto cestou bych chtěl poděkovat za skvělý servis, díky kterému si i člověk z nižší vrstvy může příležitostně dopřát dražší věci, ale za nižší cenu, ale přitom novou. I když se může zdát, že vše je zde manipulované. Podle mého názoru tomu tak není. Čtěte dál. Odůvodním, proč si to myslím. 
Mně osobně se ještě vyhrát nepovedlo. Pořád doufám, že se mi to jednou povede. A i kvůli tomu píšu. Servis sleduji už přes rok, ale nikdo z blízkých mi nevěří, že to není podfuk a protože neznám nikoho osobně, kdo by tu dražil, navrhl jsem jim sázku. Vsadili jsme o dost velký balík, co mě inspirovalo a tak jsem koupil 600 bidů a šel jsem na to. Nepoštěstilo se. Všechny bídy zmizely ani nevím kdy a kde, ale nepřestávám věřit. 
V této době není příliš peněz nazbyt, ale vždy, když se nějaké najdou, tak je nejčastěji dávám do tohoto servisu. Mám ještě dost času blízkých přesvědčit a tak začínám taktizovat. Třeba určitě i nějaký systém jak jsem se již párkrát dočetl na tomto blogu. Poslední dny ho často sleduju a prohlížím různé příspěvky. Nabírám zkušenosti od druhých a zkušenějších. Chci dokázat mým blízkým, že ne všechno v této době je podfuk. Už jen kvůli tomu, abych jim dokázal, že nejsem naivní a ne všechno dobro se už z tohoto světa vytratilo. I když ta výhra v sázce by nebyla zlá 😛 
Sleduji i stránku na facebooku, kde se také dají vyhrát bídy. Sice jen 100, ale i to potěší. Každá výhra v životě potěší, ať už menší, nebo větší, i když větší nepochybně více. Zatím ale nikdo netipuje. Pojďte do ty hry. Rád bych zatipoval, ale není z kým! 
Zakončím to moudrým výrokem, který ovlivňuje celý můj život. Vyslovil ho moudrý muž jménem Šalomoun – král sjednoceného Izraelského království zhruba 1000 let před Kristem:,, Neboť jak smýšlí v duši, takový je.“ Snad tu větu pochopíte. 
Přeji všem hráčům šťastné „kliky“ a také provozovatelům příjemné zisky. Snad se brzy opět setkáme na aukcích.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *