Jaký dárek najdete pod stromkem?

Zdravím všechny.

Jak jistě víte, Vánoce jsou téměř před dvěřmi. Každy shání dárky pro své nejbližší. Je to skvělá příležitost, jak něco vyhrát bez toho, abychom utráceli astronomické ceny v drahých buticích či obchodech.

Ano, každý z náš si řekne:,, je to oblb, jen mě chtějí oškubat o peníze“. Zpočátku to byla i moje myšlenka, protože stránek a společností, které stránky spravují, je v dnešní době kopec a snaží se z lidí vytřískat co nejvíce. Nicméně, tady to neplatí. Líbí se mi, že tady nejsou žádné skryté poplatky a platí se jen za koupi bidů, co je samozřejmé, no a ještě za konečnou částku vydraženého předmětu. Ale abych se vrátil k původnímu tématu, níž jsou Vánoce.


Za1korunu.cz nabízí mnoho věcí k dražbě od kosmetických výrobků, elektroniky po domácí spotřebiče. A mnoho jiných. To jsou ideální dárky pod vánoční stromek.

Touto cestou chci oslovit zákaznický servis a zároveň jim poděkovat za služby a ceny které nabízejí k dražbě. Možná by nebylo od věci přidat na druhý rok do dražby umělé vánoční stromky, ozdoby a vánoční dekorace. Ale myslím si že je tam toho dost.

Všem přeji hodně štěstí, ale hlavně šťastné a veselé prožití Vánoc v rodinném kruhu. :)


S pozdravem T.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *