Co tak udělat Narozeninovou aukci?

Jsem začátečník, ale moje partnerka má účet za1korunu.cz  už dávno. Zatím se jí povedlo vyhrát aukci pro Začátečníky. Píšu „zatím“, protože má v této chvíli zkouškové období, učí se a na hraní teď prostě nemá čas. Proto jsem si založil účet já. I já bych rád něco vyhrál 😛 

Vážený tým za1korunu.cz. Mám pro Vás jeden návrh …
Mohli byste například udělat narozeninovou akci pro hráče – máte přece ve své databázi naše data narozenin a třeba každý hráč, který má v daném týdnu narozeniny, by si mohl zakoupit akciový balík bidů. Díky tomu jsi budeme moci vyhrát pro sebe dárek k narozeninám. Tak usnadníte nám to? Myslím si, že by to mnělo hodnou odezvu a byla by to skvělá novinka.


A teď jiná káva. Již jistý čas sleduji Váš blog. Každý píše, že zde hraje s motivaci vyhrát předmět pro své blízké, ať už to pro syna, manželku, muže. Zlatí moji a kde je váš egoismus a pravdomluvnost? Vždyť když vyhráváte, jste spokojeni sami se sebou a občas prostě nejde o to, abyste vyhráli pro manželku parfém (jeden pán se přiznal, že jejich vyměnil na bídy …). Tady jde o naši spokojenost! A pokud k tomu dojde np. takový kávovar  (vždyť mnozí z nás vstávají častokrát brzy ráno, aby si mohli zahrát) či jiné skvělé předměty, tak přece jen ten egoismus tam je. Můžete ale postřehnout, přiznat se k tomu již ne všichni chtějí. 


Akci, o níž jsem psal výše byste mohli začít třeba od února. Moje narozeniny jsou totiž v březnu. Zbožňuji hry na PSP3 a půjčovat od souseda PSP2 stále dokola mě už nebaví. 


Srdečně zdravím
bidbig

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *