Série náhod

Tak jako asi většina z Vás, i já jsem tu trefila docela náhodou. Ale jsem ráda. Moc se mi tu líbí. Zpočátku to tak ale nebylo.

V prvních dnech jsem aukce pouze pozorovala, a pak jsem se rozhodla zaregistrovat. Nejsem z těch, co nejprve konají, a poté si to rozmyslí. Proto jsem si nejprve přečetla Podmínky používání a následně jsem si přečetla, co se o servisu píše v internetu. Bohužel, to co jsem tam našla nenadchlo a upřímně řečeno, docela mě to odradilo zúčastnit se jakékoli aukce. Hlavním důvodem byl i fakt, že jsem neměla zakoupené žádné Bídy a už jsem ani neměla chuť si je koupit. V té době by se asi moje dobrodružství se za1korunu.cz asi i ukončilo. Na mail jsem však dostala několik Bidů zdarma.

Nesnáším marnotratnost, tak jsem se rozhodla je využít, když už tedy jsou na účtu. Řekla jsem si, že to risknu a namířila jsem to do terče v soutěži Trefit 10-ku a znovu překvápko! Hned na druhý krát se mi podařilo vyhrát 100 kreditů 🙂 Takže je to možné!

Tato výhra mě povzbudila, proto sbírám Bidíky. Chci se zapojit do aukce o nějakou fajn cenu 🙂

Takže Vážení, nevěřte všemu, co v internetu píšou . S přihlédnutím k všem tym náhodám, které mě k tomuto servisu přivedli, zůstávám věrná tvrzení: Všechno má svou příčinu!

Každému z Vás přeji hodně takových náhod.
K.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *