Místo pláče je lepší… diskuse!

Chtěl bych srdečně pozdravit všechny hráče za1korunu.cz. Dovolte, abych i já přidal můj názor tu Blogu.
Jako mladý a ještě nezkušený hráč, zakoupil jsem akciový balík 600 Bidů a zapojil jsem se do hry o Dobití účtu + 200 Bidů. Velké emoce, které byly všudypřítomné podce probíhající aukci a následné vítězství utvrdily v tom, že se tu vyhrát a štěstí je na mé straně.
Měl jsem zálusk na jeden parfém. Zapojil jsem se proto do dražby Dražili jsme já a dva další Uživatelé. Velmi rychle se ale počet změnil na dva. Adrenalin rostl z minuty na minutu. jsem si myslel, že výhra je jistá tu někdo třetí (čti hyena) se rozhodl zapojit do naší aukce. Minul jsem na ní množství Bidů, no zaradil jsem zpátečku, v důsledku čehož parfém vyhrála hyena a to velmi malým nákladem sil, jakož i kreditů.

Chápu, že každý z nás si tu chce vydražit věci za zlomek ceny, ale musíte jít do cíle po mrtvolách? Já vím, že taková strategie není v rozporu s Podmínkami používání a neměl bych nikomu vypomínať takové chování. Myslím si ale, že hráči, kteří si nasbírali horu kreditů (a samozřejmě jsou i zkušenější), by měli dát šanci na výhru i nám, nováčkům.  
V této chvíli sleduji aukce a dá se postřehnout stále stejný mechanismus: uživatelé „vykrvácejí“ z bidů, se dovalí ten „třetí nebo „čtvrtý a aukci vyhrá.
Proto na tomto místě počítám s diskusí: jaké jsou Vaše názory na tento problém? Možná by Servis mohl dát více aukcí pro začátečníky a to v různých kategoriích současně?
Všem čtenářům i hráčům přeji hodně štěstí. Sejde se nám!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *