S věnováním pro začátečníky

Zdravím Vás. 
Opět jsem zavítal na stránku za1korunu.cz. Upřímně doufám, že můj příspěvek bude publikován. Prohlédl jsem si poslední příspěvky na Blogu. Mnoho z nich se týčí rad pro začátečníky. Přečetl jsem si i Vaše dojmy ze stránky, jako i to, že se Vám na aukcích nevede. Proto jsem si řekl, že by bylo fajn dodat něco také z mé strany. 
Co se týče nových Uživatelů, hodně asi nepomůžu, většina užitečných rad tu už byla zmíněna. Mohu se přiznat, že sám jsem měl velký problém uspět na aukcích. Pokud Vám mohu poradit, tak na začátku, kdy ještě nevíte co a jak, zkoušejte své štěstí na aukcích pro Začátečníky. Dražte na aukcích, kde se perou dva, maxim. tři hráči – máte tehdy reálnější šanci na výhru. Sám tak dělám před zapojením se do aukce a to jsem už několik aukcí s Bidy vyhrál! 

Neradil bych Vám také na samém začátku Vašeho pobytu na této stránce zapojovat se do aukcí, kde tržní cena předmětu je moc vysoká. Účastní tam hráči, kteří mají na svém účtu častokrát tisíce kreditů. vlastní zkušenosti vím, že je velmi těžko namluvit k plnému využívání servisu nových uživatel, hlavně na začátku. Většina z nách by chtěla vyhrát mnoho a nedat do toho prakticky nic. Bohužel, pokud tu chcete uspět, musíte to risknout. Tak jako na burze. Nejprve musíte zainvestovat, abyste pak mohli sklízet úrodu!
Doufám, že byl tento můj příspěvek (pokud ho samozřejmě budou publikovat) pro Vás nápomocný. Zdravím a přeji Vám mnoho příjemně strávených chvil za1korunu.cz a samozřejmě samy výhry. Ps: nevím proč, ale diskusí jse tu nikdo neúčastní… Kdo se ptá, nezabloudí! Vždyť tu můžeme živě diskutovat, tak proč mlčíte? Určitě zde mnozí z Vás čtou články. Fakt tomu nechápu…

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *