Přizpůsobte si svůj profil AVATAR! – Novinka na stránce za1korunu.cz

Chcete vyniknout mezi ostatními Uživateli, a přidat do svého profilu trochu víc osobitosti a barvy? Nabízí Vám to nová možnost, kterou jsme dnes zavedli na stránce za1korunu.cz!

Od dnešního dne jsou Avatary k dispozici taky na stránkách našeho portálu! Nyní můžete zvýraznit svůj login dodatečně jedním z dostupných obrázků, které najdete v profilu Vašeho účtu záložka Můj Avatar. Zapojte se do Aukcí a zvýrazněte se co nejvíc!

Možnost personalizace profilu je úplně zdarma. Věříme, že si tu každý z Vás najde něco pro sebe. Samozřejmě pouze ti, co si to přejou. Vybraný Avatar bude vidět ve Vašem profilu, jakož i na kartě Aukce, hned pod tlačítkem Přihoď. Zvýrazněte se a ukažte se jiným!


Nudí se Vám starý Avatar a chtěli byste si jej vyměnit? Samozřejmě, máte takovou možnost. Stačí, když přejdete do Vašeho profilu a budete postupovat podle instrukce umístěné v záložce Můj Avatar.

Chcete si prohlédnout Avatary jiných Uživatelů na Aukci? Přejdete kurzorem myši na historii příhozů, která se nachází v pravém rohu, a přejděte na login jiného Uživatele. Pak se Vám ukáže jeho miniaturka.

Navštěvujte naši stránku za1korunu.cz a kontrolujte, zda jsou pro vás dostupné nové Avatary!

Zábava se Servisem za1korunu.cz nabírá od dnešního dne nový rozměr!
Zdravíme.
Tým za1korunu.cz

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *