Proč jsem lakomý na bídy?

V aukcích o balíčky Bidů vznikly určitá pravidla, která určují hráči sami. Nicméně to, co se děje na těchto aukcích poslední dobu, tak to trošku od těchto aukcí odrazuje. Přesvědčil jsem se o tom na vlastní kůži.

Je všeobecně známo, že ten, kdo si zajistí první místo na aukci, tak ji většinou i vyhraje. Je to tak, i když si někdo nastaví automat a snaží se s ním vyhrát. Celá hra se komplikuje, když hodnota balíčku stoupne na více než 1000 Bidů a soupeř neodchází z hry. Já vím, že ty, co prohrají jsme my, protože se následně zapojí do dražby hyena a osud aukce je tak zpečetěn. máte 500, 1000 nebo 10 000 Bidov, stejně nevyhrajete s někým, kdo je má přes 10 tisíc. Proto jsme na prohrané pozici, když se zapojí hyena.

Co je ještě divné, že hyeny začaly útočit už i na balíčky o 54 Bidů, které se vedle soutěži „Trefit 10tku lehce zvětšují na 200 kreditů. Proto i tak malé množství bidíků padá úlovkem hyen.

Když vidím, že se do hry zapájí krvichtivá hyena, automaticky couvám. Nechci totiž zvětšit balík s BIDama, jenž mi i tak před nosu ukradnou.

Je to i Váš případ ???

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *