Buď hrdinou za počítačem!

S napětím čekám na začátek hry. Počítám poslední sekundy, abych se mohl vrhnout do boje na život a na smrt, do konce, do poslední sekundy. Odpočítávány sekundy vyznačují rytmus bití mého srdce. Ta nejistota Bude můj soupeř tvrdohlavý a statečný? Nebo to vzdá když uvidí můj zápal do hry? Bude připraven vše obětovat, jen aby vyhrál?

Každý velitel má svou vlastní strategii, taktiku, zkušenosti. Co když hodiny strávené analýzou bitev vyjdou vniveč? Nikdo nechce být poražen ve hře jde přece kromě materiální výhry i o pýchu poraženého soupeře. Když vyhrávám, cítím se jako opravdový hrdina, i když ztratím hodně. Cítím, že je soupeř poražen, že moje taktika přináší úspěch a moje odvaha roste! Nejsou to myšlenky velitele před bitvou?

Takové pocity mám při dražení na aukcích za1korunu.cz i já. Jsem fanouškem této stránky od jejího začátku. Obdivuji tento geniální nápad zakladatelů a sleduji turnaje“ hráčů.

Mnoho bitev jsem prohrála, na účtu mám ale i výhry. Každá jedna výhra tlačí do další hry, aukce. Každý člověk instinkt, který mu šeptem podpovída, aby šel hrát a udělal vše pro to, aby vyhrál.

Právě za1korunu.cz mi dává možnost cítit se jako hrdina bez toho, abych se musel vzdálit od počítače.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *