Tak tedy….

V době, kdy jsem tu byla ještě začátečníkou, překvapilo mě to, že na chatu nemám možnost napsát svoji vlastnou správu, ale mohu zvolit jednou z předem předepsaných možností. No po určité době mi to došlo… 
Aukce budí velké emoce. Určitě větší, než si zpočátku představujeme. Proto není těžké přijít na to, co by se na stránce za1korunu dělo, kdyby moderátoři stránky dali Uživatelům úplnou svobodu v psaní zpráv na chatu. Na aukcích by určitě vřelo, vulgarismy by se jen tak sypali a tím by bylo hodně účtů automaticky blokovaných. Atmosféra na stránce by byla určitě nepříjemná. Za druhé, Uživatelé by se mohli tímto velice snadno dohadovat a teď je to prakticky nemožné. Uživatelům by bylo mnohem těžší se na aukcích přebít.

Pokud by servis povolil Uživatelům živý chat, mohly by vzniknout koalice, hlavně v týmu starých lišáků, kteří zde už stejně mají svůj vlastní „klub“. V této chvíli je však vše pod kontrolou a moderátoři drží ruku na pulse.
Proto se teď dívám na toto téma s nadhledem a už to pro mě není omezení ale ochrana. Proto, nebojujme s něčím, co Vás má chránit. Na závěr bych chtěla pochválit Tým servisu za nápad s Avatarem! Je to super nápad! Interakce mezi Uživateli je nyní mnohem větší. Takto můžeme alespoň v minimální míře poznat protihráče. Kromě toho, uvedli jste na aukcích nové produkty 🙂 Doufám, tak potichoučku, že v sekci kosmetika se také najdou nějaké novinky. 
Zdravím celý tým za1korunu.cz a také mé spoluhráče!

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *