Po stopách soupeře…

Zdravím Vás přátelé! Chtěla bych se s Vámi podělit mými dojmy o aukcích

Pokaždé, když nasbírat nějaké ty Bídy, sama sebe se ptám: Jak budu hrát dnes? Ráda pozoruji, co se na webu děje. Mnohdy vidím, jak jeden uživatel vyhraje v průběhu jednoho dne balíky s BIDy a do toho také předmět. Odkud berou kredity na to, aby přihazovat na několika aukcích najednou? Jak dlouho je výherce registrován na webu? Odkud , že tato chvíle je na dražení vhodná a kdy je lepší couvnout? Možná je to pouze nováček, který podnícen první výhrou na začátečnické aukci hraje dál a jde mu prostě karta?

Já se do aukcí bezhlavě nepouštím. Čekám na vhodnou chvíli. Čekám, čekám, aukce končí za neuvěřitelně nízké ceny. Připojuji se do aukce, kde jsou bohužel i jiní hráči, někteří jsou noví, pár nicků znám. Co dělat v takové situaci? Změnit automat na větší počet příhozů? Nechat to tak a spláchnout dolu vodou 150 Bidů? U většiny případů se tak vlastně chovám, utrácím kredity. Co myslíte, měla bych to risknout? Myslím, že nemám žádné charakteristyki gamblera. Tímto stylem hry ale tratím hodně kreditů, protože se vždy najde někdo, kdo mě přebije.

Možná by nebylo odveci začít hrát tak, jak hrají mí soupeři.

Byla jednou situace, když jsem se rozhodla zainvestovat do většího obnosu kreditů. Povětšinou se k nám přidal hráč, který po chvilce ručních příhozů, nastavil automat a již po chvíli měl radost z výhry. Tento styl hry se tu zdomácněl a je i velice efektivní.  

Motto na dnes: Přestanu brát v úvahu jiné hráče a zaměřím se výhradně na výhru…“

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *