Vzrušení a adrenalín

Zdravím!

Servis za1korunu.cz jsem shlédl díky reklamě na internetu i v televizi:) Nejdřív mi bylo divné, jak je možné něco vyhrát za tak malé peníze, hlavně ty předměty za několik tisíc korun. Od sudiček jsem ale dostal do vínku zvědavost. Zadal jsem do prohlížeče adresu stránky, prohlédl jsem si některé aukce a vyplnil jsem registrační formulář. Celá registrace trvala doslova pár vteřin klik a účet byl zřízený. Koupil jsem si několik“ Bidů, vždyť jinak se tu hrát nedá a posadil jsem se blíž k monitoru. Oči mi běhali po aukcích. Chtěl jsem mít všechno! Snažil jsem se ale myslet střízlivě. Jako přistálo na nováčka, začal jsem hrát o předměty s malou tržní hodnotou.

Z několika zajímavých aukcí jsem si vybral tu, na níž hráli pouze dva jiní hráči. Pozoroval jsem ji. Do konce aukce zbývalo stále méně času. Při myšlence na přebíjení jsem mněl husí kůži  a srdce bilo jaksi rychleji. Ještě chvilka a bude konec, když vtom střely jiných uživatelů. jen střílejí a utratí všechny kredity 🙂, si počkám. Horečka ostřelování terče minula. Do konce zůstává několik sekund… Klik! Přihodit 31,50 za chvíli bude předmět můj 41,20.. nevycházím z údivu (To jsem si mohl myslet že to tak dopadne, lehké to tedy nebude), někdo zapnul automat.
Hmmm, o automatech jsem četl. Byla tam zmínka třeba o tom, že využití automatu podce bidivání výhru negarantuje. Zapnul jsem tedy automat i já. Jde se na to 5ty příhoz; 20. .. 30, myslím si: „to bude tvrdý oříšek🙂 Když jsem došel na hranici 45tich příhozů, do hry vstoupili další tři automaty. Pro mě to byl signál nejvyšší čas to zabalit. Utratil jsem většinu mých Bidů, ale mohl jsem je ztratit všechny.
Zachránil jsem saldo mého účtu. Něco mi ještě zbylo. Proto opakuji ještě jednou, zdravý rozum a chladná hlava musí být vždy na prvním místě, i když příval adrenalinu je velice příjemný.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *