Jak vydělat BÍDy zdrarma?

Tuto otázku se asi každý z nás zeptal sám sobe. Je to otázka běžně kladena na tomto blogu, ale odpověď na ni zaujme hlavně nových Uživatelů. Tedy jak získávat kredity?

Nejsnažším způsobem je zapsání se do Partnerského programu.
Další možností je zakoupení velmi výhodného balíku Bidů. Pokud Vám můžu poradit, využijte možnost zakoupení akciového balíčku 600 Bidov, za který zaplatíte pouze 15 !
Máte-li na účtu nějaké ty bídy, zkuste trefit terč v soutěži Trefit 10tku“.
Můžete také zkusit hrát o balíčky s kredity. Častokrát vidím, jak výherce získává tento balíček jen jedním příhozem. Myslím si, že je velmi velká šance vyhrát takový balík.

Můžete také psát příspěvky na blog. Tímto způsobem můžete získat 500 BIDů. Pokud ale chcete, aby byl Váš příspěvek ohodnocen tak vysoko, musíte zaslat perfektní článek (sám jsem zaslal 4 příspěvky. První nebyl ohodnocen, druhý získal 50 kreditů, a další dva 100 a 150 Bidů).
Když už vyhrajete nějakou věcnou cenu, můžete se s ním vyfotit a zaslat fotografii i s komentářem. Servis Vás následně odmění. Takto můžete získat 200 Bidů. Mnozí z Vás o této možnosti určitě vědí, ale je důležité o tom připomenout nováčkům.
Poslední šancí, o které vím je hra na Facebooku, kterou organizuje servis za1cent.sk. Stačí uhodnout konečnou cenu předmětu a garantovaná cena 100 Bidů může být Vaše
Tak co využijete tyto šance na dodatečné vydělávání kreditů?
Přeji hezký večer 😛

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *