Nová práce, nové … aukce!

Po registraci v servisu jsem si přečetla spoustu příspěvků, které byly umístěny na Blogu. I když jsem přihlášená na stránku krátko, stihla jsem si vypracovat svůj názor. Chtěla bych se s ním s Vámi  podělit a popsat Vám můj začátek.

Nedávno jsem začala pracovat na novém místě. Hned v první den práce jsem si všimla, že kolegyně z práce surfují po jakési stránce s aukcemi Nějak se s tím nechlubily a já jako nováček v týmu jsem se bála tak hned vyzvídat, co tak bouřlivě vydražují. Jelikož jsme se trošku poznali, nevydržela jsem a ozvala jsem se na toto téma. Kolegyně mi ochotně vysvětlili, proč tak skáčou radostí. Řekli mi o servisu za1korunu.cz. Protože výplatu nemám není bůhví jak vysokou a výdaje, těch je celá kopa, s radostí jsem přijala možnost zahrát o nějaký parfém, dobití účtu nebo předmět za pár korun. Jakmile jsme ukočili debatu o servisu, zaregistrovala jsem se a koupila jsem můj první balíček Bidů.
Při výběru přezdívky jsem se nechala ispirovat vzniklými loginy. S pomocí kolegyň jsem se podílala nan první aukci. Nevyhrála jsem, ale v další aukci to už bylo lepší. Počkala jsem chvíli a zapojila jsem se do další hry. Tentokrát se mi poštěstilo a díky jedinému příhozu jsem vyhrála aukci ZAČÁTEČNÍK. Rychlá platba na účet, potvrzení přijetí peněz a může se dražit dál. Chtěla jsem zkusit hrát o kredity, ale ukázalo se, že to vůbec není tak jednoduché. Štěstí se na mě usmívalo na střídačku. Zakoupený balíček Bidů se jednou zvětšoval, jednou zmenšoval. Je to také závislé na tom, kdy dražím, no ne vždy. Párkrát se mi povedlo trefit do terče a vyhrát 100 kreditů. Jsem plná optimismu, doufám, že mě za tento příspěvek také odmění. Budu tak moci přistoupit do další aukce a to bohatší o bonusové kredity.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *