Druhý pokus

Můj příspěvek byl ohodnocen a získal jsem nějaké bídy na hru. Je to jedna z možností, jak můžete získat bídy a nemusíte je kupovat. Proto neváhejte a zašlete svůj příspěvek nebo nějaký postřeh, který jste získali. Využil jsem bídy a povedlo se mi vyhrát aukci. Získal jsem k tomu nějaké další kredity.  

Je zcela jasné, pokud chci vyhrát něco hodnotnější (při troše štěstí), musím mít těch kreditů na účtu více. Když vidím, jak někteří přihazují, tak musí mít na účtu pár 1000 Bidů. Vím, že je to i mezinárodní soutěž, ale někdy tam vidím podle jmen více Poláků než Čechů a celkem dobře se jim vede. Mohly by být některé akce i bez zahraniční účasti, určitě by se mnou více souhlasili.
 
Ale když jsem si srovnával napětí na začátku, tak teď to beru více méně sportovně. Určitě bych byl rád, kdybych získal jednu pěknou cenu, kterou bych potřeboval a pak bych byl úplně spokojený a přihazování by bylo jen jako vyplnění času u PC. No uvidím, jak se bude mi dařit. Zatím mám vyčkávací taktiku, ale abych nečekal do nekonečna, tak někdy se pustit i do hry. Stále si ještě přečtu některé postřehy a vždy se najde dobrá rada nad zlato. Ale spíš je to jako na olympiádě, je to hlavně o štěstí...  

Takže hodně štěstí v soutěžení a vyhrává ten s nejmenším počtem příhozů.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *