Co se to děje?

Ukázal jsem tuto stránku rodině. Švagrová je přesvědčena, že je to nějaký podvod, aby získali od Vás nějaké informace. Ptala se, kde je firma zaregistrována a nevím ji přesvědčit, že to opravdu funguje. Možná bych ji i přsvědčil kdyby se mi konečně povedlo něco vyhrát. To by byl argument jako hrom! Jen stále asi chybí to štěstí, které bych potřeboval
Trochu se do hry zapojila i manželka. Zaregistroval jsem ji a zatím nic moc. Získala nějaké Bídy v aukcích pro začátečníky, ale jak rychle přišli, tak rychle se i minuly. Vysvětlil jsem jí i pravidla. Pořád se je učím. Hlavně jak třeba přihazovat, že existují limity, aby někdo nevyhrává velmi mnoho. Škoda, že není nějaký žebříček loginů s nejvíce získanými Bidy, nebo jaký je rekord. V mém případě je to slabé a když se rozhodnu vstoupit do hry, tak znáte Murphyho zákon. Ten platí pro mě na 100%. I na Vás? Asi nás bude trošku víc.
Stále si říkám, vyhrát konečně. Alespoň jednu cenu! Pořád přibývají nové předměty a určitě by se každému dostalo po nějaké menší ceněNo asi mnoho hráčů, tak nezbývá nic jen bojovat a doufat.  
Nejhorší bylo, když jsem se zúčastnit aukce, zapnul automat, každý přihazoval a můj automat stále nic. O pár sekund naskočil. Nevýhodou bylo, že se mnou tam byli další čtyři. Automat se zastavit nedá, vypnout taky a tak se jen díváte, jak se stav konta pomalu snižuje. Je třeba se rychle rozhodnou, bojuji do poslední kapky, nebo to raději zabalím a pár bidů si nechám a zkusím později. Každý si musí sám rychle zvážit plusy i mínusy a patričně zareagovat. Bojuj nebo to zabal. 
Zatím se řadím do té skupiny co prohrávají, ale tajně doufám, že se štěstěna přikloní alespoň jednou i na mou stranu a pak přijde vytoužený odměna ve formě dárku pro rodinku

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *