Pomalu dál dojdeš!

Myslím, že v názvu je to už naznačeno. Nikdy s aukcí nespěchejte. Jinak utratíte svůj kredit a odejdete zklamaní, že jste v aukci nic nekoupili. Vždyť takovou věc za pár eur nikde levnější nenajdete. Zásadní je soustředit se na jednu věc a získat co nejvíce Bid bodů a pomalu klikat na svou vysněnou věc. Pokud máte štěstí, tak už na začátku je věc vaše. Nevadí, že spotřebujete více bodů z vašich nakoupených. Důležité je, abyste se dostali ke své odměně za pár eur. Proto nikdy nepřihazujte na další věc, ale šetřete Bídy na tu, kterou chcete získat. Já jsem to zkusil a bylo to nepříjemné přehrát Bídy a nic nezískat. jen proto, že jsem na za1korunu.cz proseděl celý den. Asi třikrát jsem  koupil Bídy. No uspěchal jsem se zbytečně. Aukci jsem prohrál. Nestrácejte chuť do soutěžení. Nutno to brát z nadhledem a pokračovat dál. Pokud to vezmete zhurta, tak jako já, tak to budou jen zbytečně vyhozené peníze.

Stále sledujte čas aukce. Pokud v posledních sekundách nikdo nepřihazujekontrolu nad věcí získáte vy. I když vás někdo proklikne, tak počkejte ho to omrzí nebo si spotřebuje svůj kredit a vy budete líderem dané aukce. Li jste pomalu, ale jistě na konci, tak zboží bude vaše a vy se můžete těšit z krásné výhry.

Takže, zhruba víte, jak se na takové aukci chovat. Proto neváhejte. Stačí koupit Bídy a můžete se do toho pustit. Neztrácejte po prohře chuť do soutěže. Znáte to přísloví: Pomalu dál dojdeš!

Author: wellbid

Share This Post On

1 Comment

  1. Dobrý rada pro začátečníky. Všem co začínají na za1korunu.cz je to dobré. Doporučuji 😉

    Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *