První zkušenosti s tímto systémem aukcí

Před dvěma dny jsem náhodou narazil díky e-mailu na tyhle stránky. Byl jsem opravdu ohromen a také překvapen, že něco takového existuje. Mé první pocity byly však, že se bude na 100 % jednat o nějaký podvod, neboť to bylo opravdu neuvěřitelné, jak jsem viděl, za jaké ceny některé zboží končí. Po bližším přezkoumání a prohledání různých diskuzí jsem si řekl, že to vyzkouším.

Po provedení registrace jsem získal akční nabídku bidů, což se pro začátečníka opravdu hodí. Hned poté jsem si vyzkoušel první aukce, avšak podrobnu a neúspěšně. Problém byl, že jsem se pouštěl hned do těch největší trháků, což pro začátečníky není asi zrovna ta nejlepší volba. 
Teď vám tady zkusím popsat nějaké tipy, které např. mě velmi pomáhají. Určitě bych vám radil nepouštět se zpočátku do větších titulů, které jsou nejvíce žádané, např. notebook apod.. u mě tohle prostě nefungovalo. Než se začnete zapojovat do těchto aukcí, tak dle mého názoru potřebujete nejdříve získat nějaké zkušenosti s ostatními méně žádanými předměty. 
Pokud však máte opravdu veliký zájem o ty nejžádanější aukce, jako třeba mobily, notebooky, apod. tak bych vám především radil účastnit se těchto aukcí až jak se omezí alespoň počet účastníků u dané aukce, protože opravdu nemá cenu bojovat najednou např. se 4 dalšími automaty najednou. Ušetříte tak opravdu velmi hodně peněz, nervů a zbavíte se zbytečné možné ztráty. Pro tyto aukce vám také radím účastnit se s větším počtem bidů na účtu, protože pouštět se např. do aukce, ve které hrajete o předmět za 14 000 Kč s např. 50 bidy opravdu nemá cenu. 
Další kategorií jsou pak také tzv. expres aukce, tyhle aukce bych opravdu doporučil začít s větším počtem bidů na účtu a také jsou vhodné pro netrpělivé přihazovače, neboť expres aukce většinou netrvá déle než pár minut, zato u klasické si musíte skoro vždy dost počkat. Takže je velmi doporučuji pro ,,nedočkavce“ a pro majitele majetných účtů. 
Osobně jsem na tomto systému zaregistrovaný již týden a díky těmto uvedeným taktikám se mi už povedlo i něco získat a opravdu to stojí zato. Vše přišlo jak mělo bez jediného problému!!! 
 Mohu vám tyhle stránky jedině doporučit a přeji hodně úspěchů.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *