O čem budu snít dnes?

Milí soupeři,

Našla
jsem tuto super stránku zhruba před nějakým měsícem. V očekávání že vyhraju něco, jako například: dětem by se hodil telefon a jsem si představovala, jak se budou pyšnit ve škole, že mají novinku. Nebo manžel bude na mě hrdý, když přijde večer unavený z práce a podívá si svůj oblíbený program na veeeeelikánskej obrazovce, nebo bude hrát hru na tabletě a nechá dál bojovat na noteboky, pěkně krásně v klidu. Možná vyhraju nový notebook, který by se nám konečně nevypíná a nemuseli bychom věčně do nekonečna instalovat nový systím. To byla představa! S tak toužebným očekáváním jsem tedy vytvořila účet Pay Pal, převedla jsem korunky za bídy a začala jsem bojovat.
Manžel se také radoval se mnou. Vybrali jsme tedy balík Bidov. Ze začátku tam nebyl nikdo, tak šup s radostí jsme přihodily no a jiskřičky v očích zhasly. Přidal se další a další a ne ledakdo. Hned nastavili automat …. no nejsme přece horší! Vždyť se tu prodává za pár centů, dali jsme i my automat. Trvalo to ani ne minutu. Bídy fuč po vteřiněpřesněji po 10 míjely, když tu najednou, automat se nám zastavil a hups, že zůstatek 2 bídy!!! No snad jsme vyhráli – ale pokračovalo to dál. jsem tedy nedočkala konce. Od vzteku jsem to vypnula, manžel s úsměvem, že to nejde tak snadno. A řeči jsem ti říkal atd. atd.. Večer jsem snad do 1 nemohla ani usnout! Ještě se mi i zdálo, jako vyhrávám. Tyto sny se opakovaly snad ještě 2 dny.
Manžel odsouhlasil další dobití účtu. Přečetla jsem asi všechny blogy, příspěvky, komentáře. No jsem zas moudřejší, si říkám, tak zkusíme. No začal boj o bídy. Byly tam 2 účastníci, připojím se. No jenže dali zas jen automat a to opravdu riskovat nebudu! Tak jsem jen tak průběžně přihodila. Bídy zas fuč. Na můj hněv to vyhrál souper hned nade mnou! A to né ledacože 1100 bidů. No a nebojuj potom. Večer se zas těším na krásné sny a jsem zvědavá za kolik dní se mi podaří znovu promluvit manžela.

Můj názorzrušte AUTOMATY!!! Je to nekonečný boj takto nám, začátečníkům, zústanou pouze oči pro pláč. Hlavně když pak přejdeme na stránku že „zůstatek na účtu!  

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *