Každý má šanci na výhru

Chtěl bych napsat novým uživatelům, a také tím váhajícím pozorovatelem o tom, jak mohou získat dodatečné bídy. Tento servis je fakt výjimečný. Věřte mi na slovo, každý zde může hrát a vyhrávat.
Za prvé – můžete na začátek napsat několik článků na blog za1cent.sk. Tím se obohatíte o několik stovek kreditů. (Podmínkou je, že si musíte zakoupit první balíček. Jinak kód na dobití účtu nebudete moci využít)
Za druhé máme soutěž „Trefit 10tku. V této soutěži musíte sledovat, kolik osob aktuálně střílí, připojujeme se do hry, když je málo hráčů ve hře.

Za třetí balíčky Bidů, o které můžeme hrát každý den.

Takovým způsobem shromažďujeme kredity v určitém časovém termínu a na aukcích hrajeme až když máme na účtu větší obnos kreditů. Radím Vám začít od menších předmětů. Na ty dražší ještě přijde čas

Vyhledal jsem pro Vás několik dobrých citátů, které mám sám na paměti 24 hodin denně:
⁌ „
Odvaha je dobrá, ale trpělivostještě lepší.
Trpělivost nám pomáhá snášet zlo, které k námpřichází od jiných a chrání nás od zléhosmutku.“
Neboj se budoucna a nedívej se na včerejšek. Kdo se bojí budoucna, kdo se bojí prohry, sám blokuje své činy. Neúspěch je nástrojempro inteligentních, jak začít od nova. Co bylo, je pro nás užitečné pouze tolik, na kolik ukazuje cestu azpůsob vývoje.
Přehrát a být poraženým neznamenátotéž. Prohrávají ti, kteří se bojovat nepokusili  a poraženými jsou ti, co bojovatli Taková prohranepřináší stud ale může být trampolínou k novým vítězstvím.“


Jose Samarago vsvé knize El amor posiblevystihltéma velmi výstižně:

„Žádná prohra ani vítězství není posledním, protože dnešní prohra může zítraznamenat vítězství.“

Author: wellbid

Share This Post On

1 Comment

  1. dobrý, ale jak začít úplně a kolik bidů ubyde s každým příhozem. Nějak mi utíká podstata

    Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *