Desatero na začátku dobrodružství

Můj článek píši na základě mých postřehů a zkušeností. Jsem začínajícím hráčem, několika desítek aukcí mám za sebou s různým koncem. Tento portál dává hráčům značné možnosti. Můžete zde koupit vysněné věci za pár korun, ale můžete i ztratit. Myslím si, že nejčastěji příspěvky čtou úplní nováčci, tak tento příspěvek je adresován Vám.
1. Než začnete hrát o cenné předměty, zkuste své síly na Auckich Začátečník.
2. Věnujte pozornost a sledujte aukce, analyzujte, nenechte se omámit emocím. Jinak ztratíte mnoho a přijde rozhořčení a to přece nechcete. Tento portál sloužit nejen na nákupy ale také jako dobrá zábava.


3. Díky observaci poznáte staré lišáky a na začátku se jim raději vyhýbejte. Jinak Vaše kredity zmizí z účtu velmi rychle. 🙂
4. Li nepatříte k těm, kteří nemají peněženku vycpanou tisíckama, sbírejte BÍDy různými způsoby (Partnerský program, články na blog, soutěže).
5. Pokud se chcete zúčastnit aukcí, jejichž předmětem je velmi drahý předmět, mějte na paměti, že saldo Vašeho účtu musí být dost bohaté, určitě více než 600 BID, nejlépe pokud je máte na účtu mnohem více.
6. Na začátku se vyhýbejte aukcím, kde přihazují automaty. Pamatujte, ty jsou vždy rychlejší! Proto je dobré místo ručního klikání nastavit automat.
7. Zvažujte každé přistoupení do aukce. Pokud nastavíte automat, pamatujte na to, že ho nebudete moci vypnout.
8. Pokud je cena předmětu na začátku vyšší než pár korun, znamená to, že se našli zájemci, kteří budou přihazovat. Počkejte na další s podobným předmětem. Možná bude o ni menší zájem. Zvětšíte  tím svou šanci na výhru.
9. Nenechte se emocjonálně ohrát. Někdy je lepší hrát do konce.
10. Nadměrné touha po daném předmětu Vás může přivést na mizinu. Nebuďte lstiví obrátí se to proti vám a hodně ztratíte.
Představil jsem Vám moje postřehy. Většina z Vás se se mnou určitě zhodí. Doufám že bude můj příspěvek nápomocný a setkáme se na aukcích.
 
Zdravím
bechemot32

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *