Jak si vede začátečník.


Zdravím všechny návštěvníky aukce. Jsem na těchto stránkách čerstvým nováčkem. Velmi mne zarazilo, že se moje bidy velmi rychle ztratily. Moje otázka zněla: Jak je toto možné? Však na mám kontě bylo mnoho bidů…Opravdu se všechny vypotřebovaly?
Situace byla krátce vyhodnocena s výsledkem, že se jen často kliká naprosto zbytečně bez jakéhokoliv výsledku. Jak je uvedeno na blogu, je velmi důležité zaujmout dobrou strategii, ale i nepodléhat emocím nad potencionální výhrou vysněného předmětu.

Začátečník má šanci jistě v začátečnických sekcích a následně může pokračovat do klasické aukce. Pro můj „aukční boj“ byla taktika zvolena jiná založená spíše na emocionálním podkladě s touhou získat předmět. Tato taktika je však naprosto špatná, pokud hráč nezvolí alespoň trochu racionální úvahy s dobrou strategií.
Jedině tak, má šanci na výhru.  Proto všem začátečníkům doporučuji začínat v začátečníckích. Nyní budu doufat, že se vše v kladné obrátí a já se shledám s moji první výhrou. 
Také je nutno upozornit na možnost zasílání smsky jako inoformaci o tom, že se bude aukce konat. Tato služba je velmi výhodná, za což zároveň tomuto blogu děkuji. Bez této služby, bych já, a věřím, že ani ostatní účastnící blogu nevěděli, kdy se bude aukce konat. Tedy pokud nejsou zrovna u počítače a nečíhají na aukci. Musíme si uvědomit situaci, kdy není člověk připoután z jakéhokoliv důvodu k počítači a je někde v terénu. Pak je taková smska velmi přínosná a je již na každé osobnosti, zda se tedy bude chtít do aukce zapojit či nikoliv.
Přeji všem šťastné úlovky v aukcích. 
netovnik

Author: wellbid

Share This Post On

2 komentáře

  1. Tvé rady jsou velice užitečné.Po zaregistrování mi bylo nabídnuto koupit BIDy za zvýhodněnou cenu.Platba se bohužel nepovedla(nefungovala banka) a dnes,kdy banka funguje,zvýhodněná nabídka zmizela.Tak že i na to pozor

    Odpovědět
  2. Vaše platba nebyla dokončena. V takovém případě systém dočasně „blokuje“ transakci do doby obdržení informace od operátora plateb o nedokončené platbě. Jelikož akciový Balík Bidů můžete zakoupit pouze jeden krát, opětovné dobití účtu může nastoupit až tehdy, když se v našem systému zruší Vaš pokus o koupi.
    Může to trvat až 14 pracovních dní. Pokud jste si jisti, že jste za akciový Balík Bidů nezaplatili, a stále máte zájem o nabití účtu o 500 BID, napište na Zákaznický Servis a objasněte, co bylo důvodem neúspěšné platby

    Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *