Závěrečná

Zdravím všechny, co chodí na Blog a čtou tyto řádky.

Moje postřehy jsem tu zasílal dost často, neboť se tím dalo získat pár Bidů na přilepšení. Za příspěvek jsem dostal slušnou odměnu, což není špatné. Pokud napíšete pár krát, máte na kontě 1000.

Sledoval jsem jednotlivé aukce, zvažoval možnosti. Spekulace není lehká, protože každá aukce je jiná a když si myslíte že ji máte vyhranou, tak se přihlásí další a musíte bojovat dál. Nebo to vzdáte a bídy, co jste měli našetřené, jsou již fuč. Spíše nechápu situacz, když někdo vstupuje do hry, kde jsou zapnuté čtyři automaty a svádějí mezi sebou válku. A někdo velmi chytrý, že může nyní vyhrát a přihazuje o duši! Asi je to mládežnická nerozvážnost a předzákladní nevědomost. Proto je dobré seznámit se s pravidly a taktikou. Jak to funguje a jak se má přihazovat a hlavně kdy.

Měl jsem to štěstí, že jsem dostal do daru 100 Bidů a vyhrál jsem jednu aukci, kde jsem získal dalších 600. Myslel jsem, super kolik jich mám!T si vyberu nějakou věc a získám ji. Jak rychle přišli tak rychle i odešli. Ani nevíte jak rychle se jich zbavíte když zapnete automat a prodloužíte to dvakrát. To už máte 405 bidů v čudu. Štěstí jsem měl v tom, že za příspěvky jsem získal bídy a do této hry jsem nevložil nic. Takže, i když už skončím s touto hrou, velmi mě to mrzet nebute. Hrál za cizí peníze a je to lepší pocit jako kdybych dál do hry své. Více by mě to mrzelo. Raději je investuji na mou rodinu. Ale Ti, co koupili své bídy a vyhráli něco, tak mohou být spokojeni, protože jen získali a nic neztratili. Takovým hráčům gratuluji k výhře. Mně se nic nepodařilo vyhrát. Žádnou cenu, no nevadí.

Na druhé straně budu mít trošku více času na sebe a rodinu a jen někdy kouknu jak se Vám vede. Kupovat ale žádné bídy nebudu. Pokud chcete získat nějakou cenu, tak musíte asi tomu věřit od začátku a být sportovně namotivovaní a naladěni. Tehdy to jde lépe, i náhodná prohra :-)))
Spoléhám se, že za příspěvek dostanu cca 200 bidů. Prý největší sazba je až 500 bidů, mně se to nepodařilo. no doporučuji to všem. Zkuste napsat pár řádků a máte na pár přihazování, které může rozhodnou, zda nějakou dražbu vyhrajete.

Podle mě je tato možnost super věc. Takže Vám držím palce i při hře a psaní jdu na Bend, třeba něco udělat i pro sebe. Jsem zvědavý s kým si dám svůj poslední souboj. Možná s osobou, která to právě čte?

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *