Co pro nás znamená blog?

Pro většinu z nás je to část stránky, kterou doporučují přečíst předtím, než začneme hrát. Přiznejme si, kdo z nás tak udělal? Je nás velmi, velmi málo. Každý se hned vrhne na aukci a hraje. Konec většina z nás zná – nakoupené Bídy jsou fuč stejně jako aukce, které jsme se účastnili. Smutek v očích a zármutek ze ztracených peněz, které jsme do toho vrazili je to další, co nás trápí. Pak si až přečteme příspěvky mnoha hráčů, kteří dopadli podobně. Pro náruživé hráče je to ztráta času! 
 Když jsem se registrovala, nejprve jstem se jen dívala na aukce a ty úžasné ceny, za které se zde nakupuje. Spočítala jsem si kolik výherce do aukce skutečně vložil, tj. konečnou částku a přepravu. Všímala jsem si pouze ty dvě částky, ale pozapomněla jsem na Bídy, které je třeba kupovat. Dlouho jsem byla pouze registrována a četla jsem příspěvky a také rady, které byly zveřejněny. Z části to dávalo smysl. Teď, když už mám pár aukcí za sebou, tak se dívám se na všechno jinak. 

Rumcajz má z části pravdu – zapisování má smysl. No já si zapisuji spíš přezdívky těch, co mě porazili a jdou tvrdě za svým cílem. Tým této stránky tvrdí, že tato jména si můžeme velmi snadno zaměnit, protože v některých je změna pouze v písmenku. No pokud vás někdo připraví skoro o všechny Bídy, jeho login nezapomenete. 
Teprve při psaní tohoto příspěvku jsem si prošla ty předchozí. Také sledují reakce a čtu příspěvky. Také jsem zjistila, že nejsem sama – maminka na MD, která tu je registrovaná. Co všechno jsme ochotné udělat pro naše ratolesti. Ještě více jsem byla překvapená, když jsem si přečetla příspěvek „Konečná. 
Klobouk dolů před chlapem, který dokázal hrát bez jakéhokoliv vkladu. Psaní příspěvků mu vynášelo Bidy. Má pravdu v tom, že asi neexistuje článek, který by byl hodnocen plným počtem Bidů . Ale tu trpělivost mohu pouze obdivovat a ještě více jeho rozhodnutí stopnout hru. jeho rozhodnutí věnovat více času rodině a dětem – u chlapa výjimečné. Mnoho z nás je zde jako mezi dvěma mlýnskými kameny. Rodina a vášeň hrát. Samozřejmě pro někoho je to šance udělat radost blízkému za přijatelnou cenu.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *