Tak a jdu na to!

Nazdar, tak jdu napsat pár řádků, neboť mé konto skončilo na bodě mrazu. Povedlo se mi získat pár Bidů získáním aukce, ale opak je pravdou. Pokud máte troška štěstí a získáte něco na přilepšení a myslíte, že se můžete pustit do velké hry, skončíte dříve než začnete. To byl můj případ. 
Chtěla jsem konečně vyhrát, ale bídy se minuly tak  rychle. Stačí jedna delší aukce a pokud zapnete automat, tak ani nestihnete sledovat jak Vám ty bídy z účtu ubývají bídy. A to se nedá zastavit. Pouze čekat, kdy to skončí nebo jdete do rizika a přihazujete do poslední chvíle. 
Někdy se vyplatí riskovat a ostatní se leknou a ukončí hru hned na začátku. Vy jste tehdy spokojeni, protože se nemusíte hodně namáhat, ani utrácet své bídy. Když sleduji jednotlivé aukce, tak tam je pěkně vidět, jak někteří utrácejí strašně moc. Pokud by přitom sledovali hru a poněkud taktizovali, tak šance na vítězství by se několikrát znásobila.
Když se povede uspořit pár bidů a použít je při jiné hře, tak je to dvojnásobná výhra. Proto hrajte opatrně z rozvahou a výsledky budou určitě lépe. Horší jsou na tom noví hráči. Pokud trochu nepoštudujú hru, co a jak funguje, tak spíše přijdou o vše co získali v aukcích pro začátečníky.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *