Vyhraju to, co chci

Vítejte
jsem častým návštěvníkem blogu, baví mě číst Vaše postřehy i proto jsem se rozhodl napsat, jak se  vede na aukcích mně 🙂

Můj začátek na stránce se ničím neliší od těch Vašich. Po kliknutí na stránku jsem nemohl uvěřit cenám, jsem to musel zkusit sám. Pořídil jsem si akciový balík. Na začátku jsem jen pozoroval aukce a hrál jsem na suchoByl jsem tu přítomen v různých hodinách dne, kdy se nejvíce prodávají předměty a hlavně za kolik. Jednoho rána jsem to ovšem nevydržel a řekl jsem DOST, nejvyšší čas to zkusit: D Přihlásil jsem se a padlo na tyčový mixér. Proč právě mixér? Protože není moc drahý a teoreticky jsem měl větší šanci na výhru. Počítal jsem s tím, že se do hry zapojí méně hráčů. Jestli mi byl ten mixér fakt potřebný? Hmmm Moc jsem nad tím nepřemýšlel, chtěl jsem jen pocítit ten příliv adrenalinu a vyzkoušet si dražení.

Začal jsem s nastavením automatu na 50 příhozů. Jejich počet se zmenšoval nemilosrdně. Asi po pátém nastavení automatu jsem zůstal úplně zdivený. Uviděl jsem svůj nick a ukončení aukce! Víte kolik jsem utratil? Pouhých 240 bidů 🙂 Můj příklad dokazuje, že se tady vyhrát dá. Ale to není všechno: D Po delším uvažování jsem mixér vyměnil na bídy a teď si vydražím to, co mi fakt schází:
 

Zdravím

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *