Aukce

Před několika lety moje mamka našla webovou stránku,kde probíhala internetová dražba produktů. Úplně tomu propadla. Během pár měsíců se zapojil i můj táta. Mně v tu dobu nebylo ani osmnáct, takže jsem měla smůlu. Naštěstí rodiče získání halířů k přihazování nestálo ani korunu. Při registraci jste totiž získali několik korun do začátku, a pak jste přihazovali po desetníkách. Při každodenním přihlašování jste dostali jeden desetník na svůj účet a mohli přihazovat. Vždycky to dopadlo tak, že rodičům došli desetníky dřív než zkončila aukce. Bohužel si už nevzpomínám jak se to jmenovalo.
Už mi je pár měsíců osmnáct a při brouzdáním na internetu v městské knihovně jsem narazila na tuto stránku. Je to úžastný. Sice jsem zatím nic nevyhrála, ale snad mi bude přát štěstí. Pochopila jsem myšlení některých kámošů, když jsem jim o stránce za1korunu řekla. Nedošlo jim,že i když konečná cena výrobku je třeba 1,58Kč tak vlastně si kupují body, a mnohdy si ten výrobek sami zaplatí. 😀

Nevím jistě, ale několik kamarádů se asi zaregistrovalo. Přeji všem registrovaným uživatelům hodně zdaru při aukci, a těm neregistrovaným že doufám že se brzy přidají mezi nás.

S láskou Simone Casper

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *