Dokážu se změnit?

Tuto otázku jsem si položila hned po dražbě, jenž byla pro mě katastrofální. Všimla jsem si, že když po jistém čase nastavíte automat a to třeba na začátku dražby, tak se ostatní hráči na tu aukci přímo vybodnou a jdou dál. No a automat to vyhraje. Zkusila jsem to i já. Samozřejmě neskutečné štěstí.
Spolu se mnou se spustily další tři automaty. V tom momentě jsem jen mohla doufat, že to někdo zruší a skončí dříve než já. Splnilo se a jeden to vzdal. Avšak dva a já jako třetí automat jsme o to hráli dál a dál. jsem skončila, protože už prostě bídy nebyly. Podce probíhající aukci jsem zakrývala tvář a pouze jedním očkem sledovala aukci a doufala. V hlouni duše jsem měla pořád naději, ale ta ztroskotala. Co dodat, zase u mě vyhrála hráčská vášeň a hlavně nedočkavost.


Kdy zkusím jinou taktiku? Stále pozoruji a dívám se na ukončené aukce. Točí se mi z toho všeho hlava. Rozhodla jsem se dát si menší pauzu. Opustit tuto stránku je asi pro mě nemožné. Hráč, který dosud ve mně dřímal, se opravdu probudil a vládne. Kdybych věděla co vlastně v mé povaze dřímá, raději bych na tuto stránku neklikla. No to nezměním. Vždyť to co je v nás se velmi těžko mění. Na to třeba opravdovou kuráž. Já ji podle toho jak sleduji sama sebe nemám. Tato stránka má ale více hráčů, kteří jsou na tom stejně jako já. Pouze moje observace. Vždyť, když spustí automat na jedné aukci a ručně přihazují na druhé aukci, tak to už jsou podle mě přímo maniaci. No riskovat se na této stránce opravdu vyplatí. Jen najít odvahu zariskovat. Vždyť ve hře je toho víc než peníze nebo bídy. Jde o psychyku člověka. Především těch, co prohrajou několik aukcí. To je už ale na nás.

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *