Můj první den na aukci.

Je to úžasné! Ani jsem nevěřila, že můžu něco vyhrát. Jen tak jsem brázdila na internetu a našla jsem tuto stránku. Zaujala , tak jsem si ji prohlížela. Na začátku jsem dlouho četla příspěvky, pak jsem pozorovala aukce a četla si všechny podmínky aukcí. Bála jsem do dražby přistoupit a jen tak jsem klikala z jedné aukce na druhou. Viděla jsem, za jaké ceny se věci prodaly a jsem si řekla, že to tedy zkusím. Začala jsem na 1-bidové aukci. Než jsem se ale vzpamatovala, tak mě předběhl automat. Totéž se mi stalo při 3bidových aukcích. Tak jsem se rozhodla, že vyzkouším ten automat i já. Vybrala jsem si bídy a počkala jsem si na konec aukce a pak jsem to rozbalila.
Bojovala jsem statečně, ale vítězství bylo těsné. Mému soupeři se buď minuly bídy, nebo ztratil nervy. Tak jsem v můj první den vyhrála 1198 bidů!

Author: wellbid

Share This Post On

1 Comment

  1. je to super,každý den si otevírám vaše stránky,ještě jsem nezačala hrát,ale moc se na to těším,když vidím spoustu spokojených hráčů a ty VÝHRY!No prostě co dodat.Už jsem to doporučila i mým známím,tak jsem zvědava,jestli se přidají.

    Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *