Chytřejší o 600 BID

Asi tak rok tomu, možná víc, jsem na netu našel podobnou stránku. Pravidla byly skoro stejné. Nemohl jsem ale uvěřit, za jaké ceny se tyto předměty prodávají a uznal jsem, že to je určitě podvod. Nedávno jsem však hledal na aukro tablet. No když jsem viděl ty ceny, začal jsem hledat lepší nabídky a narazil jsem na za1korunu.cz. Přečetl jsem si Pravidla používání, registrace zdarma a tak jsem si přece jen účet zřídil. Po úspěšné registraci jsem dobil účet o 600 Bidů. To množství aktivních aukcí, které se akorát končili a barevný terč – před očima jen tak blikali. Cítil jsem se jako v kasinu.

Přihazoval jsem na aukcích leda bylo, bez rozmýšlení. Bídy z účtu mizely. Párkrát jsem trefil terč a vyhrál jsem 10 a 100 kreditů. Tímto způsobem mám dnes na účtu 2 bídy a v ústech hořkou chuť prohry.
Neuspěl jsem ani na aukci pro Začátečníky, na kterou jsem minul 222 kreditů zapnul jsem automat a hned na to jsem věděl, že počet snížit nemůžu. Píšu to hlavně z toho důvodu, abyste se vyhýbali chybám, které jsem spravil já. Nedejte se unést emocím. Kalkulujte, za kolik se předmět prodal několik dní dozadu a kdy je asi nejlepší čas na vstoupení do hry. Věnujte pozornost jedné aukci a ne jako , několika naraz.
I mimo prohry, nevzdám se. Jsem zkušenější o jednu prohru. I to patří ke hře. Nikdo mi přece nesliboval, že vyhraju hned poprvé. Zatím se aukcím přihlížel, čtu články na Blogu a doufám, že se mi to úsilí při dalších aukcích vyplatí.

Čerstvým nováčkům přeji hodně štěstí a rozvahy. Pokud se daří jiným vyhrávat, i nám se to povede 😀 

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *