Hranice

Jak mnohdy před tím i teď jsem nasbírala podle mě dostatečný počet bidů na to, abych mohla hrát o něco hodnotnějšího. Jaká naivita. Nevím jestli je to předvánočními nákupy a shonem spojeným s tímto obdobím, ale ceny aukcí čím dál stoupají.
Proto jsem se rozhodla podstopit to riziko. Odvážnému štěstí přeje, to znělo mnohokrát. Asi jsem byla málo odvážná, protože jsem na aukci totálně pohořela. Výsledek nezměním. Jediné, co mě těšilo byla myšlenka, že to vyhrál hráč, který hrál nejčastěji o hračky. Lego atd. No a teď porazil mě. I když mi to bylo líto vyhrála to osoba, která podle mě už toho prohrála dost a zaslouží si to Lego, pravděpodobně pro dítě. Vždyť jdou Vánoce
Zase jsem byla naivní. Stejná přezdívka se zobrazila na mnoha dalších aukcích. Tentokrát nešlo o hračky, ale o věci, které byly cennější. Proto soucit v této hře namá místo. Nikomu nevěřte a hrajte jako o duši a bezohledně. jsem naletěla jako začátečník.
Smola, ale i tak doufám, že jednou to bude ok i pro mě.
Název článku? Hranice vystihuje mou situaci. Jak hluboko může člověk propadnout hazardu, když už ani nemůže projít kolem počítače bez toho, aby se podíval na stránku. Na místo, kde lidé bojují o předměty, které chtějí, nebo jen tak z rozmaru. Hranice je hodně tenká. V mém případu neskutečně tenoučká, protože jsem mnohdy uvažovala o zrušení účtu. Možná právě to zrušení účtu by mě osvobodilo od té touhy nahlédnout na aukce. Aukce, kterých se samozřejmě nemohu zúčastnit. Možná to ještě vydržím a nějaký ten čas se budu pouze přihlížet a sledovat úspěchy ale i neúspěchy hráčů.
Hráči v podobné situaci zkuste vydržet. Existuje facebook, psaní článků a ještě partnerský program. To vše máme k dispozici abychom získali vytoužené bídy.

Jeden návrh však mám. Ještě stále běží zakoupení 500 bidů za super cenu. Můžete akciovou ponuku obnovit?

Zatím se loučím a držím prsty ale pouze těm, kteří to potřebují a nejsou chamtiví.  

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *