Nováček může taky vyhrát a být úspěšným hráčem

Zdravím tým servisu za1korunu.cz“ jako i všechny čtenáře blogu. Toto je můj první příspěvek a napsal jsem ho hned po mé první výhře. Jako vždy, i tenkrát mi známí říkali dítě Štěstěny. Asi mají pravdu, protože při mně štěstí stálo i teď. První dražba (Balík Bidů + dobití účtu Paypal), do konce aukce zůstalo 5 minut, přede mnou přihazovali 3 hráči, sleduji aukci a čekám, zda se připojí čtvrtý uživatel. Když zůstalo do konce 15 sekund, přidali se další a moje zpocená dlaň netrpělivě čekala připravená na kliknutí klepnout, neklepnout

Když stopky byly na 2 sekundách do konce aukce, adrenalin mi skočil na takovou hladinu, že zavládl mou myslí i tělem. V té chvíli jsem energicky kliknul na tlačítko myšky.

 V další vteřině jsem viděl na obrazovce nápis Ukončena“ a já jsem byl vítězem. Celá ta výhra mě tak nabudila, že se nyní moje manželka bojí o budoucí výplatu.

Doufám, že to nebyla moje poslední výhra a určitě tu budu zkoušet štěstí dál Je to skvělá příležitost pro ty, kteří si přejí svým blízkým připravit krásný dárek a mohou jej tady získat za velmi nízkou cenu.

Zdravím a přeji Vám mnoho příjemně strávených hodin na aukcích

Author: wellbid

Share This Post On

1 Comment

  1. Dobrý den,
    i já měla štěstí ve stejném typu aukce, ale od té doby jsem nic nevyhrála a přišla jsem o všechny své BIDY. Nemam tolik peněz abych si mohla dovolit dobíjení a proto s aukcí končím. Jen chci říc že ten co tenhle systém vymyslel musel být génius a jistě mu to vydělává neuvěřitelný peníze, když má peníze od všech co na aukci přihodí a nevyhrají ji.

    Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *