Obnovena naděje na vítězství

Každý z nás přemýšlí, jak štěstí pomoci. Kdo z nás nezkoušel vyhrát v hrách, které byly organizovány v televizních programech nebo sms soutěžích, a to často bezúspěšně. Přičemž náhodně vcházíte na stránku za1korunu.cz, začínáte přihazovat a po čase přicházíte k závěru, že to není nic těžkého. V hlavě se Vám rodí vize: nejnovější plazma, mp3 přehrávač, luxusní laptop nebo domácí kino. Dozrává myšlenka, že kliknutím myškou ve vhodnou chvíli je nové zařízení Vaše.
Přihazujete některý krát po sobě, sledujete neustále snižující se stav účtu, přicházíte k závěru, že je to další neúspěšná snaha získat něco drahé „za darmo.
Ukrátěni o několik korun a pár hodin ztraceného času, opouštíte stránku, na kterou se i tak za nějaký čas vrátíte s novou taktikou. Opětovně dobíjíte konto o další jednotky, v hlavě počítáte pravděpodobenství výhry a myslíte si: každý jednou musí vyhrát, dřív nebo později ale vyhraje
Klik na vybraný předmět a tu překvapení! Jste majitelem nového mobilního telefonu. Ušetříte mnoho bidů, které Vám opět přinášejí štěstí v další aukci. Znovu věříte ve své síly a slova: „kdo nehraje, nevyhrajePrávě tato krátká myšlenka udělala, že vždy, i po prohrách, zkouším to znova a s úspěchem.

zdravím grzessioo
 

Author: wellbid

Share This Post On

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *