Kdy přihazovat?

Jsem zvědavá, jaký máte názor na téma: Čas přihazování ? Večer, kdy všichni sedí před PC a počítají s maximální dávkou adrenalinu? V noci, když většina hráčů spí a sní o dalších výhrách? Ráno, když se ostatní chystají do práce nebo děti do školy, hledají klíče od auta, dělají svým drahým půlkám snídani? Možná odpoledne, v době kdy jedni čekají v zácpách a nervózně troubí na jiných řidičů? Nebo tak jako já, nejraději přihazujete na smartphonu mezi čtvrtou kávou a svačinou v době když nic neujde mé pozornosti a mám všechno pod palcem?

Ve čtvrtek někdo vyhral zbrusu nových televizor za necelých 2,10 . Gratuluji! Možná se někdo pokusí tento výsledek pobít? Možná bude příště cena ještě nižší?
Co tak udělat soutěž o hodnotní cenu, která by trvala 3 měsíce.Hráč, který koupí produkt za nejnižší cenu bere všechno? Takový malý bonus z Vaší strany. Hlaste své tipy! Chvalte se svými výsledky na za1korunu.cz Můj rekord je k dnešnímu dni 0,4 . Teď chci novou TV a to za méně než 1,5 Je to pro mě pořádná výzva! Pevně ​​věřím, že se mi to povede a přeji to upřímně i Vám. 

Author: wellbid

Share This Post On

1 Comment

  1. Také jsem se zapojila do aukcí,ale asi jsem ještě nepochopila možnost přihazování automaty.Mám pocit,že je není možné přehodit.Může mi někdo poradit nějaký fígl.

    Odpovědět

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *